Folie Efekt Plus na targach Scanpack w Goeteborgu

Folie Efekt Plus na targach… Okres jesienny to okres targowy w branży opakowaniowej. Już wkrótce kolejna edycja targów skandynawskich Scanpack 2018, które odbędą się w dniach 23-26 października w Goeteborgu. Zakład Produkcji Folii „Efekt Plus” Sp. z o.o. jest jedną z polskich firm, która weźmie w nich udział.

Podczas targów zostaną przedstawione dotychczasowe produkty firmy, jakimi są: folia stretch ręczna, maszynowa oraz jumbo. Nie zabraknie także nowości takich jak: folia stretch z zakładkami ręczna oraz maszynowa, a także folia stretch typu MINI RAP.

Zaprezentowane zostaną także wszystkie marki firmy Efekt Plus: Seven, E7, High Slip, Efekt Strech Plus oraz ciesząca się dużym powodzeniem wśród klientów marka M50.

M50 to folia która dzięki wzmocnionej strukturze osiąga bardzo dobre parametry jakościowo-wytrzymałościowe jednocześnie gwarantując stabilizację ładunku przy wykorzystaniu mniejszej ilości folii. Linia technologiczna do produkcji tego typu folii jest pierwszą tego typu instalacją w Europie. Warto też dodać, że istnieje możliwość wyprodukowania tego typu folii w kolorze czarnym. Nad jakością wytwarzanych folii czuwa wyspecjalizowana kadra specjalistów, która stale bada produkty i pracuje nad ich ulepszeniem. Jest to możliwe m.in. dzięki profesjonalnemu laboratorium, które pozwala wykonywać czynności kontrolno-pomiarowe, a także badać właściwości fizyko-chemiczne folii wyprodukowanej w firmie Efekt Plus.

Firma Efekt Plus zaprasza na stoisko F02:70.

efekt plus na targach scanpackefekt plus na targach scanpack


Źródło: Zakład Produkcji Folii „Efekt Plus”

Czytaj więcej:
Folia 364