Grupa Azoty Głównym Partnerem polskich narciarzy

Grupa Azoty Głównym Partnerem…
Grupa Azoty przedłużyła o kolejne trzy lata umowę sponsorską z Reprezentacją Polski Skoczków Narciarskich oraz stała się Partnerem Strategicznym Polskiego Narciarstwa Biegowego i głównym partnerem Reprezentacji Polski w Biegach Narciarskich.

- Jesteśmy dumni, że możemy jako Grupa Azoty z korzyścią dla wszystkich kibiców wspomagać nasze dobro narodowe, jakim bez wątpienia są nasi narciarze i biegacze - powiedział Paweł Jarczewski, prezes Grupy Azoty. - Polski sport, a w szczególności polskie narciarstwo dają Polakom wiele powodów do wzruszeń i radości. Cieszymy się, że choć w tej części możemy za tę radość czuć się współodpowiedzialni.

Grupa Azoty współpracuje z Polskim Związkiem Narciarskim od 3 lat. Oprócz umowy z PZN Grupa Azoty jest indywidualnym sponsorem skoczków narciarskich - Piotra Żyły, Jakuba Wolnego, Aleksandra Zniszczoła oraz biegaczki Sylwii Jaśkowiec.

- W Grupie Azoty od lat wspieramy polskich sportowców, także tych, którzy są na początku drogi - powiedział Witold Szczypiński, wiceprezes Grupy Azoty. - Inwestujemy w młodych ludzi. Każda wygrana to nie tylko indywidualne zwycięstwo zawodnika, ale także motywacja dla wielu tysięcy osób do tego, by w przyszłości pójść w ślady mistrza.

Grupa Azoty jako Sponsor Tytularny i Główny Partner Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich "Bieg na Igrzyska" uczestniczy w rozwoju polskiego narciarstwa i wyszukiwaniu uzdolnionej narciarsko młodzieży. Nowa umowa z Polskim Związkiem Narciarskim jeszcze w większym stopniu kładzie nacisk właśnie na te aspekty współpracy.

- Cieszę się, że Grupa Azoty nie tylko chce kontynuować z nami współpracę, ale ją rozszerza - powiedział Apoloniusz Tajner, szef PZN. - Osobiście dużą satysfakcję czerpię z faktu, że Grupa Azoty tak chętnie wspiera młodych zawodników, którzy za kilka lat będą źródłem niezapomnianych sportowych emocji dla milionów Polaków.

Grupa Azoty w ramach umowy będzie także partnerem Letniego Grand Prix w Skokach Narciarskich i Świątecznego Turnieju Skoków Narciarskich - zawodów będących często pierwszymi poważnymi sprawdzianami dla młodych zawodników.

Grupa AzotyTworzywa modyfikowane, poliamidy, kopolimery
 

Tworzywa modyfikowane, poliamidy, kopolimery acetalowe oraz kaprolaktam, półprodukty z tworzyw sztucznych, nawozy mineralne, chemikalia

Polska, 33-101 Tarnów, E. Kwiatkowskiego 8