Grupa Azoty ZAK poszukuje młodych innowatorów

Grupa Azoty ZAK poszukuje młodych innowatorów
Ruszyły zgłoszenia do ogólnopolskiego konkursu Forum Młodych Innowatorów pod hasłem "Od pomysłu do przemysłu". Ma on na celu identyfikację i przygotowanie innowacyjnych pomysłów z zakresu nowoczesnych technologii, konstrukcji, materiałów dla chemii i energetyki. Zadaniem Komisji będzie wyłonienie najlepszych pomysłów młodych innowatorów, które mają potencjał wdrożeniowy. Tym samym promowane będą nowe idee, mające szanse praktycznego zastosowania w przemyśle.

Konkurs organizowany jest z inicjatywy Grupy Azoty ZAK SA, opolskiego Stowarzyszenia "Park Przemysłowy Metalchem", Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego oraz Klastra Chemii Specjalistycznej Chem-Ster. Projekt towarzyszy II Międzynarodowej Konferencji Nowoczesne Technologie, Konstrukcje, Materiały dla Chemii i Energetyki (NTKM), która odbędzie się w październiku w Kędzierzynie-Koźlu. Mecenasem wydarzenia jest Grupa Azoty ZAK SA.

Projekty o charakterze innowacyjnym w terminie do 31 lipca br. mogą zgłaszać uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci i doktoranci do 30. roku życia. Weryfikacja i ocena pomysłów pozwoli na wyłonienie finalistów konkursu, a ostateczna klasyfikacja zostanie przedstawiona podczas inauguracji II Międzynarodowej Konferencji NTKM.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Forum Młodych Innowatorów.
Plastyfikatory do tworzyw sztucznych (Oxoviflex®), alkohole OXO, aldehydy
 

Plastyfikatory do tworzyw sztucznych (Oxoviflex®), alkohole OXO, aldehydy

Polska, 47-220 Kędzierzyn Koźle, Mostowa 30A