Hürmak na targach interplastica 2020

Hürmak na targach interplastica…

Na tegorocznych targach interplastica Hürmak zaprezentuje dwupłytową wtryskarkę z serii Zenith z siłą zamykania 200 ton i i wtryskarkę z serii ECO z kolanowym układem zamykania i siłą zwarcia 130 ton. Impreza odbędzie się w dniach 28-31 stycznia w centrum wystawienniczym Expocentre w Moskwie. Organizatorem targów jest Messe Düsseldorf Moskwa.

Uczestnicy targów zauważają pozytywną dynamikę rozwoju branży, która wpłynęła na sukces zeszłorocznej edycji. W ubiegłym roku na targach wystawiało się dużo producentów maszyn i urządzeń do formowania wtryskowego. - Na naszym stoisku gromadziły się tłumy zainteresowanych możliwościami wtryskarek Hürmak, co zdecydowanie wyróżniało nasze stoisko od innych na tych targach. Poprzednią edycję targów oceniamy bardzo dobrze, a zbliża się już kolejna edycja, na której po raz kolejny będziemy mieli okazję zaprezentować potencjał naszych urządzeń – podkreślają przedstawiciele tureckiego koncernu.

Od momentu założenia w 1969 roku firma Hürmak Machinery (Turcja) jest jednym z wiodących i niezawodnych partnerów w zakresie rozwiązań w tureckim przemyśle tworzyw sztucznych.


Czytaj więcej:
Targi 1178