Innowacyjne metody poprawy wydajności pracy

Innowacyjne metody poprawy…
Celem organizowanych przez firmę softPROGRESS webinariów jest zaproponowanie odbiorcom innowacyjnych rozwiązań służących podniesieniu wydajności w firmie. Każde z ośmiu trwających ok. 45 minut seminariów przygotowane zostało z producentami oferowanych przez firmę rozwiązań w zakresie nadzorowania procesów przygotowania i realizacji produkcji oraz dystrybucji wyrobów z punktu widzenia efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Pierwsze z webinariów, zatytułowane "Papierowe raporty produkcyjne to przeszłość!" Raportowanie produkcji w czasie rzeczywistym, odbędzie się już w czwartek, 13 czerwca, o godz. 10. Podczas spotkania omówione zostaną problemy związane z przekazywaniem pracy i zbieraniem informacji o postępie realizacji procesu produkcyjnego, listą zadań i raportowaniem postępu produkcji oraz korzyściami na styku produkcja-księgowość. Seminarium zostało przygotowane we współpracy z producentem Systemu do Zarządzania Realizacją Produkcji, firmą Operator Systems.

Webinarium to będzie jednocześnie pierwszym spotkaniem w bloku poświęconym zagadnieniom związanym z optymalizacją realizacji produkcji poprzez zwiększenie przejrzystości bieżących rzeczywistych danych o produkcji za pomocą systemu Operator MES. Pod pojęciem Manufacturing Execution Systems (MES), kryją się systemy, wykorzystujące oprogramowanie, urządzenia elektroniczne oraz automatykę przemysłową, które pozwalają na efektywne gromadzenie w czasie rzeczywistym informacji ze stanowisk produkcyjnych. MES na bieżąco raportuje o stanie produkcji umożliwiając podejmowanie w czasie rzeczywistym właściwych decyzji biznesowych na podstawie analizy kluczowych wskaźników wydajności produkcji.

Zagadnienia, które będą poruszane podczas każdego webinarium MES to narzędzia i moduły funkcjonalne wspierające pracę zakładu World Class Manufacturing, operator MES jako naturalny etap rozwoju firm używających systemów ERP, korzyści wynikające z wdrożenia systemu Operator MES oraz przykłady wdrożenia.

Pozostałe dwie grupy tematyczne, na które zostały podzielone webinaria, dotyczyć będą zagadnienia optymalizacji przygotowania produkcji dzięki wykorzystaniu danych konstrukcyjnych 3D CAD w innych obszarach biznesowych przedsiębiorstw oraz problemu optymalizacji pracy w terenie nowoczesnych działów handlowych i serwisu.

Poniżej prezentujemy pełną listę webinariów przygotowanych przez softPROGRESS. Wszystkie seminaria rozpoczynają się o godz. 10. Szczegółowe informacje na temat spotkań oraz formularz rejestracyjny znaleźć można na stronie organizatora.

13 czerwca - "Papierowe raporty produkcyjne to przeszłość!" Raportowanie produkcji w czasie rzeczywistym

18 czerwca - Jak zredukować czas i koszty przygotowania katalogów części i produktów

19 czerwca - "A kto to może wiedzieć Panie Kierowniku?" - Jak nadzorować wydajność stanowisk produkcyjnych?

20 czerwca - Optymalizacja procesu wytłaczania i termoformowania

25 czerwca - Jak tworzyć wysokiej jakości procedury, instrukcje serwisowe, karty technologiczne i materiały szkoleniowe?

26 czerwca - Optymalizacja pracy w terenie dzięki eLeader Mobile Visit

27 czerwca - Zwiększenie wydajności procesu wtrysku

4 lipca - "Co się dzieje z moim zleceniem?" - Integracja danych produkcyjnych


brak
 

Usługi oraz sprzedaż oprogramowania związanego z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych: RapidAuthor, Operator Production Optimizer(MES),etc.

Polska