Już niedługo odkryjemy Lepszą Stronę Tworzyw!

Już niedługo odkryjemy Lepszą… Tegoroczna edycja konkursu Lepsza Strona Tworzyw weszła w decydującą fazę. Już niebawem spośród 85 stron internetowych zgłoszonych do konkursu nasza redakcja wyłoni zwycięzcę, na którego czeka tablet Samsung Galaxy 2 oraz bon rabatowy o wartości 4999 zł netto na miesięczną kampanię banerową w Plastech.pl. Zdobywcy dwóch kolejnych miejsc otrzymają czytniki e-booków Kindle.

Przypominamy, że nagrody czekają także na zarejestrowanych użytkowników portalu, którzy wypełnią jedno z poniższych zadań:
a. napiszą najciekawszy komentarz do strony biorącej udział w Konkursie,
b. oddadzą największą liczbę głosów na strony biorące udział w Konkursie,
c. najtrafniej zagłosują na prezentowane w Konkursie strony - średnia ocena użytkownika będzie zgodna lub najbardziej zbieżna z końcowymi wynikami Konkursu.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają 1 z 3 ekspresów ciśnieniowych do kawy Krups Dolce Gusto. Głosowanie użytkowników będzie trwać do 29 kwietnia, a listę nominowanych stron ogłosimy w naszym portalu we wtorek, 30 kwietnia. Dotychczas użytkownicy oddali już ponad 12 tys. głosów. Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie!

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 7 maja o 11.30, podczas pierwszego dnia targów Plastpol w Kielcach. Serdecznie zapraszamy do sali konferencyjnej E1 w Pawilonie E w kompleksie targowym Targów Kielce.

Sponsorami konkursu są firmy K&K Recykling System oraz Sumitomo (SHI) Demag.

Czytaj więcej:
Konkursy 177
Targi 1252