Już w maju targi Plastpol

Już w maju targi Plastpol…
Targi Kielce zapraszają na spotkanie 600 firm branży tworzyw sztucznych i gumy od 7 do 10 maja. To najbardziej międzynarodowe targi w Polsce i jedne z najlepszych tego sektora w Europie. Goście po raz pierwszy skorzystają z nowoczesnego wielopoziomowego parkingu.

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odwiedza ponad 17 tysięcy specjalistów. Targi Kielce to najlepsze miejsce w tej części Europy, gdzie można zobaczyć najnowocześniejsze technologie. Na wystawie pojawią się przedstawiciele wszystkich grup branży, a zatem dystrybutorzy, firmy tworzywowe czy producenci maszyn z Anglii, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Luksemburga, Belgii, Słowacji, Włoch, Hiszpanii, Łotwy, Czech, Indii, Chin, Korei, Egiptu, Tajwanu, Izraela, Danii, Portugalii, Grecji, Węgier, Szwecji, Irlandii, Holandii i oczywiście Polski. Stoisko zbiorowe pod przewodnictwem tamtejszej ambasady stworzą firmy austriackie.

Targi zajmą podobnie jak w ubiegłym roku aż sześć hal wystawienniczych, w tym najnowocześniejszy obiekt targowy w Polsce. Na stoiskach prezentowane będą maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można będzie obejrzeć całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów.

plastpol 2013


Spotkaniom targowym towarzyszyć będzie bogaty program konferencji i seminariów. Ponadto w programie znalazły się meetingi brokerskie, podczas których będzie można skutecznie pozyskać nowych kontrahentów. Polegać będą one na bilateralnych spotkaniach twarzą w twarz przedstawicieli dwóch firm. Dwustronne rozmowy biznesowe uważane są za jedną z najlepszych form nawiązywania trwałych kontaktów biznesowych. Dobór partnerów i aranżacja spotkań jest dokonywana podstawie wcześniejszych zgłoszeń przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach.

Wystawcy targów PLASTPOL skorzystają po raz pierwszy z nowopowstałego parkingu wielopoziomowego na 500 samochodów z systemem monitorowania wolnych miejsc oraz funkcją magazynową. W 2013 roku na terenie Targów Kielce powstanie jeszcze terminal wejściowy od zachodniej strony. To ostatni etap wartej 170 milionów złotych rozbudowy ośrodka.

Czytaj więcej: Targi 996

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska