K 2004 - Rynek innowacji


Tereny targowe w Düsseldorfie są z korzyścią dla gości i wystawców ulokowane w pobliżu portu lotniczego i centrum miasta. Wszystkie hale są jednopoziomowe, dzięki czemu koszty montażu i demontażu stoisk, nawet z dużymi eksponatami są niskie, a goście mają wszędzie wygodny dostęp. Hale są klimatyzowane, busy targowe i umieszczone na wysokości 5 m łączniki między halami sprawiają, że pogoda nie utrudnia zwiedzania ekspozycji. Najnowocześniejsze techniki komunikacji są takim samym elementem serwisu, jak banki, pasaże handlowe, stanowisko check in Lufthansy, usługi sekretarskie i tłumaczeniowe, centrum prasowe dla dziennikarzy, restauracje i strefy odpoczynku dla gości targowych. W ramach szeroko zakrojonego planu modernizacji realizowane są obecnie kolejne ulepszenia – poza rozbudową powierzchni wystawowej przewiduje się rozbudowę istniejących wejść północnego i południowego, modernizację urządzeń serwisowych na terenie targów oraz optymalizację połączeń ze środkami komunikacji.

Wysoka międzynarodowa kompetencja, jaką Targi Düsseldorf wypracowały sobie w dziedzinie jakości serwisu w dużym stopniu opiera się na ich przedstawicielstwach w całym świecie. Jest to obszerna sieć, na którą składa się ponad 60 spółek – córek i przedstawicielstw zagranicznych na wszystkich kontynentach. Są one miejscowym partnerem dla wystawców i gości. Można od nich otrzymać oferty podróżne i hotelowe na K 2004 oraz bilety wstępu i dostępny od połowy września katalog targowy.

Mottem K 2004 jest Wizje – innowacje – biznes. Najważniejsze w świecie targi tworzyw sztucznych i kauczuku odbędą się w halach od 1 do 17 na Terenach Targowych w Düsseldorfie. Będą otwarte od 20. do 27. października codziennie, od 10.00 do 18.30. Bilet wstępu kosztuje € 55,- (uczniowie i studenci € 15,-), bilet trzydniowy kosztuje € 120,-. Wszystkie informacje dostępne są w internecie pod www.k-online.de

Czytaj więcej: Targi 792