Kongres Log in Pack 2024 - punkt spotkań liderów logistyki i opakowań

Kongres Log in Pack 2024 -…

Targi Kielce po raz kolejny będą gospodarzem Kongresu Log in Pack, kluczowego wydarzenia dla branży logistycznej i opakowaniowej, które odbędzie się 19 i 20 czerwca. Spotkanie zgromadzi specjalistów, przedsiębiorców oraz ekspertów z sektorów logistyki, transportu, magazynowania i produkcji opakowań, oferując platformę do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Podczas kongresu uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych panelach dyskusyjnych, prezentacjach i warsztatach prowadzonych przez uznanych liderów branży. W programie znajdą się m.in. tematy dotyczące optymalizacji łańcucha dostaw, zarządzania i automatyzacji magazynów, bezpieczeństwa w logistyce, zrównoważonego rozwoju w produkcji opakowań oraz przyszłości sektora w obliczu globalizacji i cyfryzacji.

Wśród prelegentów znajdą się wybitni specjaliści. W Targach Kielce będzie można usłyszeć między innymi Janusza Piechocińskiego, prezesa Izby Handlowo-Przemysłowej Polska Azja oraz Piechociński Consulting, Ireneusza Zyzańskiego, coacha, mentora, trenera biznesu, Senior Trenera Akademii Mentoringu CoachWise, Karolinę Wiszumirską, eksperta ds. jakości i recyklingu opakowań, Marcina Królskiego, współzałożyciela i członka zarządu Relopack Sp. z o.o., Krzysztofa Sarneckiego, konsultanta strategicznego, zawodowego negocjatora i trenera biznesu i Andrzeja Bułkę, prezesa zarządu spółki Fracht FWO Polska.


642i8516-20230627-targikielce-loginpack
Fot. Targi Kielce

O czym będzie można usłyszeć podczas kongresu Log in Pack?

Organizatorzy przygotowali szereg wystąpień wspomnianych wcześniej prelegentów. Uczestnicy wysłuchają słów ekspertów zajmujących się logistyką i przemysłem opakowań.

Maciej Brzozowski, który podczas swojego wystąpienia "Port od Hamburg: Kto kontroluje rynek transportu kontenerowego na morzu" przeanalizuje wpływ dominacji dużych graczy takich jak Maersk, MSC czy COSCO na globalny rynek transportu kontenerowego. Poruszy również kwestie bezpieczeństwa i regulacji międzynarodowych, a także wpływ pandemii na elastyczność łańcuchów dostaw.

Kolejnym prelegentem będzie Wojciech Iwulski, który w swojej prezentacji skupi się na "Dekarbonizacji transportu z wykorzystaniem paliwa HVO". Prezes zarządu Fundacji Rozwoju Interim Managementu przedstawi korzyści ekologiczne wynikające z zastosowania HVO, omówi wyzwania związane z jego wdrożeniem oraz zaprezentuje przypadki użycia tego paliwa w różnych segmentach transportu.

Kongres Log in Pac to nie tylko miejsce dyskusji o aktualnych trendach, ale także okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które będą prezentowane na towarzyszących wystawach.

Bilety w promocyjnej cenie tylko do końca maja!

Więcej informacji o programie oraz szczegóły rejestracji znajdują się na oficjalnej stronie Targów Kielce. Log In Pack wyjątkowej okazji do zdobycia cennych wiedzy z od liderów branży i rozwoju sieci kontaktów branżowych!

Tylko do końca maja można zakupić bilet w obniżonej cenie. Rejestracja na wydarzenie na stronie https://www.targikielce.pl/loginpack. Wspólnie kształtujmy przyszłość logistyki i opakowań.