Kontakty, kooperacja, klienci - Fastener Poland

Kontakty, kooperacja, klienci…

Dane i raporty statystyczne pokazują jasno, że przemysł, w tym szczególnie branża elementów złącznych, mimo pandemii dynamicznie się rozwija. Sukces ten ma wiele fundamentów, a jednymi 

z ważniejszych są kontakty, rozmowy oraz wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami, które w ubiegłym roku były bardzo utrudnione. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i zapraszamy do udziału w bezpośrednich spotkaniach podczas najbliższych targów Fastener Poland, które odbędą się w EXPO Kraków w dniach 5-6 października 2021 r.

Moc biznesowych kontaktów

Nie od dziś wiadomo, że czas to pieniądz. Targi w Krakowie od lat tak budują kalendarz wydarzeń, aby przynosił on jak największy zysk wszystkim uczestnikom targów, przy jak najmniejszym nakładzie czasu i pracy. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej, piątej edycji Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener Poland. Wystawcy i zwiedzający będą mieli możliwość rozmowy i wymiany wiedzy oraz doświadczeń, jak również pozyskania nowych kontaktów nie tylko między sobą. W tym samym czasie odbędą się także 13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych Symas oraz 13. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Wystawcy zyskają możliwość przedstawienia swojej oferty jeszcze większemu gronu branżowych specjalistów, wśród których znajdą się także producenci maszyn do obróbki materiałów sypkich oraz praktycy utrzymania ruchu. Zwiedzający z kolei będą mogli nie tylko poznać najnowsze trendy w branży łączników, ale także zyskać wiedzę utrzymania ruchu w przemyśle. 

Międzynarodowa kooperacja

Nowością tegorocznej edycji targów będą brokerskie spotkania B2B zorganizowane przez Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie oraz firmę Targi w Krakowie. Hybrydowa formuła wydarzenia skierowana jest zarówno dla wszystkich uczestników targów w EXPO Kraków, jak również dla tych przedsiębiorców, którzy ze względu na obowiązujące utrudnienia w podróżowaniu i przekraczaniu granic nie będą mogli przyjechać osobiście na targi. Pierwsi będą mogli spotkać się z potencjalnymi klientami w dniach 5-6 października podczas trwania targów, drudzy wirtualnie w dogodnym dla siebie terminie w dniach 5-18 października. Do udziału zapraszamy wszystkie firmy poszukujące kooperacji w zakresie produkcji i sprzedaży elementów złącznych, dostaw surowców, jak również przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem międzynarodowych kontaktów biznesowych. Udział w spotkaniach jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Szczegóły na www.fastenerpoland.pl

Specjalistyczna wiedza 

Współpraca z Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa zaowocowała organizacją dwóch międzynarodowych seminariów, które w tym roku towarzyszyć będą targom. Pierwszym z nich będzie „Klejenie w aplikacjach przemysłowych”. Seminarium skierowane jest do producentów i dostawców klejów, osób zatrudnionych w przedsiębiorstwach, które stosują lub przygotowują się do zastosowania technologii klejenia w produkcji, specjalistów i inżynierów klejenia oraz osób nadzorujących procesy klejenia w przedsiębiorstwach. W programie przewidziano wystąpienia polskich ekspertów oraz specjalistów z Instytutu Fraunhofera w Bremen. Drugi temat to „Trendy w rozwoju technologii zgrzewania oraz technik alternatywnych”. Spotkanie poświęcone będzie zagadnieniom z zakresu technologii zgrzewania rezystancyjnego, zgrzewania tarciowego oraz technik alternatywnych. Ponadto tematyka obejmie kontrolę jakości połączeń zgrzewanych, emisję zanieczyszczeń do środowiska pracy i modelowanie numeryczne.

Szczegółowe informacje na www.fastenerpoland.pl 


Czytaj więcej:
Targi 1260
Rynek 1087
COVID-19 190

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska

Reportaże

Forum