Laabs Art Gallery na Plastpol 2024: Sztuka i Technologia w Kielcach

Laabs Art Gallery na Plastpol…

Podczas targów Plastpol 2024, które odbędą się w dniach 21 - 24 maja , uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć niezwykle ciekawej wystawy zatytułowanej „Tworzywa Sztuczne i Sztuka” . Wydarzenie to jest organizowane we współpracy z Laabs Art Gallery i Centrum Targowym Kielce, prezentując unikalne połączenie sztuki i nowoczesnych technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych.

W hali A, na stoisku numer 130 , zaprezentowane zostaną dzieła sztuki z Laabs Art Gallery z Eberswalde koło Berlina, gdzie galeria na powierzchni 200 m² regularnie wystawia obrazy olejne Dr Magdaleny Laabs, Inż. Adama Laabs, Victorii Laabs oraz Alexandry Laabs. Ponadto, odwiedzający będą mogli zobaczyć prace Jolanty Kurzela, Claire Dubois, Anny Beaty Kanieckiej i Jolanty Filek, jak również rzeźby z tworzyw sztucznych autorstwa Toma Dierick z firmy Begra.

magdalena-laabs-wystawa-podczas-top-moman-experiencewarszawa-marzec-20241

Na wystawie będzie można podziwiać liczne nagrodzone prace, w tym "Mysterious Beauty with Feather Crown" („Tajemnicza Piękność z Koroną z Piór”) Magdaleny Laabs, zdobywczyni nagrody Artista d’Europa, oraz "The Spirit of Speed" („Duch Prędkości”) i "The Strength of the Bull in the Shadow of Speed" („Siła Byka w Cieniu Prędkości”) Adama Laabs, które zdobyły uznanie na arenie międzynarodowej i były wystawiane w Mediolanie i w Paryżu w 2024 roku.

Kolejny obraz Magdaleny Laabs "My Angel" („Mój Anioł”), przedstawiający portret jej zmarłej matki, wyróżniony w Top Selection Paris 2024 i wystawiany w kwietniu i maju w Thuillier Gallery w Paryżu. Na Targach Plastpol zobaczyć będzie można też "Herald of Happiness" („Zwiastun Szczęścia”) – najnowsze dzieło Magdaleny Laabs, mające za zadanie przynosić szczęście w życiu osobistym i biznesowym, pełne optymizmu i pozytywnej energii, inspirujące do przyciągania dobrobytu i harmonii. Każda z tych prac przyciąga uwagę unikalnym połączeniem artystycznego wrażenia i technicznej precyzji.

img-45751

Dodatkowo, wystawa będzie okazją do spotkań z artystami i twórcami, co pozwoli odwiedzającym lepiej zrozumieć, jak sztuka może inspirować innowacje i przyczyniać się do rozwoju nowoczesnych technologii. Dr Magdalena Laabs zaprezentuje również swoje najnowsze publikacje, w tym książkę „Successful Mindset” – The key to achieving Yourgoals – 23 proven principles how to achieve your Goals (Klucz do osiągania celów – 23 sprawdzone Zasady, aby Odblokować Twój Potencjał i Osiągnąć Twoje Cele”) współautorską pracę Magdaleny Laabs i Briana Tracy, która łączy doświadczenie w przemyśle tworzyw sztucznych z uniwersalnym i zasadami sukcesu.

To wyjątkowe połączenie sztuki i technologii na Plastpol 2024 to nie tylko szansa na zobaczenie wyjątkowych dzieł, ale również możliwość pogłębienia wiedzy o wpływie kreatywności na innowacje w branży. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą doświadczyć, jak innowacyjne podejścia mogą zmieniać świat tworzyw sztucznych i sztuki.

img-0303

Czytaj więcej:
Targi 1276

Dr Magdalena Laabs
Dr Magdalena Laabs
*.243.155.113

Wysłany: 2024-05-10 10:20:52

Zapraszamy serdecznie na wystawę podczas Plastpolu 21-24.05.2024 Stoisko 130, hala A Kontakt podczas targów: +49 151 457 67 422 Mob/WhatsApp