Labtech na targach K 2013

Skomputeryzowana dwuwalcarka z automatycznym rolowaniem (bez użycia rąk)

Najmniejsza w ofercie firmy dwuwalcarka stojąca w ciągu kilku minut wykona kompletny test dyspersji pigmentów i dodatków. Ta skomputeryzowana walcarka pracuje automatycznie przez wszystkie cykle. Wymaga jedynie nasypania tworzywa, zaś po jego roztopieniu - dodatków. Przetwarzana partia będzie obracana wymaganą ilość razy, zaś po walcowaniu zatrzyma się automatycznie.

Skomputeryzowana dwuwalcarka z automatycznym rolowaniem


Nowa linia do wytłaczania rurek medycznych, produkowana na zasadzie licencji z francuską firmą Yvround

Niedawno Labtech zawarł porozumienie licencyjne z francuska firmą Yvround, która ma długie doświadczenie i zespół ekspertów w konstruowaniu i produkcji linii wytłaczania rurek medycznych. W związku z tym obecnie klienci Labtech mogą otrzymywać w pełni profesjonalne linie do rurek medycznych według najnowszej technologii. Linia będzie składała się z następujących maszyn:

Jednoślimakowa wytłaczarka 25 mm o L/D = 30:1 jest to nowa konstrukcja zaadaptowana do aplikacji medycznych. Wytłaczarka wyposażona jest w pompę zębatą 1,3 cm sześc., która zapewnia bardzo równomierny przepływ stopionego tworzywa przy produkcji dwuotworowej rurki o średnicy 2,55 mm o bardzo ścisłych tolerancjach.

Nowa linia do wytłaczania rurek medycznych


Specjalna głowica, próżniowa wanna kalibracyjna, wanna chłodząca to kolejne elementy linii. Odciąg posiada latający nóż umożliwiający cięcie na każdą długość rurki aż do 2 m. Jednostka ta wyposażona jest w ekran dotykowy do ustawiania np. prędkości odciągu czy długości rurki, a także wyposażony jest w kontroler wymiarów Zumbach z zapisem oraz połączony jest w pętli zwrotnej z wytłaczarką. Po stacji cięcia rurki będą grupowane na powyższym taśmociągu odrzutnikami powietrza i gromadzone do dalszego pakowania.

Pierwsza w pełni automatyczna i całkowicie elektryczna prasa z elektrycznie sterowanymi wkładkami chłodzącymi

Elektryczna prasa z elektrycznie sterowanymi wkładkami chłodzącymiSkomputeryzowany test filtracji z pompą zębatą LFT34-GP z 20 mm wytłaczarką typ LE20-30/C

Skomputeryzowany test filtracji z pompą zębatą LFT34-GP z 20 mm wytłaczarką typ LE20-30/C
Czytaj więcej:
Targi 1282
Maszyny 601

Linie i urządzenia laboratoryjne (wytłaczarki 1 i 2-ślimakowe nawet do 300 kg/godz., linie rozdmuchu i wylewania folii/arkuszy, test filtracji, mieszalniki, prasy, 2-walcarki z automatycznym rolowaniem, wytłaczarki do farb proszkowych)

Polska, 02-797 Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 21/50

Reportaże

Forum