Leasing z VB Leasing Polska SA

Jednym z nich jest miano "Najlepszego Partnera w Biznesie w 2006 roku" w kategorii "najlepsza firma leasingowa". Tytuł ten przyznaje polskim firmom Magazyn Ekonomiczny Home&Market. Redakcja miesięcznika wyróżnia w ten sposób przedsiębiorstwa, które zostały uznane przez środowisko biznesowe za rzetelne, godne zaufania, warte polecenia i najpełniej spełniające oczekiwania swoich klientów i partnerów.

VB LEASING został nagrodzony m.in. za nowoczesność oferty. Z kolei w rankingu opracowanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk i redakcję miesięcznika gospodarczego „Polish Market”, nasza firma została uznana za "Perłę Polskiej Gospodarki".

Ważnym wyróżnieniem jest też Order Finansowy 2006 – nagroda Magazynu Ekonomicznego Home&Market. Redakcja H&M wyróżniła VB LEASING za leasing samochodów. W uzasadnieniu swojego wyboru wskazała na nowoczesne rozwiązania oraz szybką i profesjonalną obsługę.

W styczniu 2007 r. otrzymaliśmy Laury Buildera – nagrodę miesięcznika Builder za ofertę VB LEASING dla branży budowlanej.

2 lutego 2007 r. Gazeta Finansowa uznała Firmową Flotę - produkt VB LEASING za "najlepszy produkt finansowy dla firm". Zdaniem redakcji jest to wygodny i bezpieczny sposób na utrzymanie transportu - narzędzia do szybkiego osiągania strategicznych celów firmy.

Natomiast w marcu 2007 r. oferta leasingu samochodów osobowych VB LEASING zdobyła tytuł: Auto dla Biznesu – Usługa finansowa. Wyróżnienie Auto dla Biznesu – Usługa finansowa 2006 roku zostało przyznane przez portal Bankier.pl i Mojeauto.pl po raz pierwszy.

Powyższe nagrody są dowodem, że proponowane przez nas produkty cieszą się popularnością wśród klientów, a ich jakość zasługuje na wyróżnienie prasy branżowej i instytucji gospodarczych.

Do naszych ubiegłorocznych sukcesów należą również wprowadzone nowości rynkowe: Firmowa Flota – car fleet management (CFM), który obejmuje zarówno część finansową, czyli leasing operacyjny związany z pozyskaniem pojazdów, jak i pakiet obsługi serwisowej, leasing nieruchomości, Jaguar Leasing i Land Rover Leasing – dwa nowe produkty brandowe, przygotowane dzięki naszej współpracy z FCE Bank Polska.

Zaproponowaliśmy klientom także nowe, oryginalne produkty ubezpieczeniowe: VB LEASING Truck Assistance i VB LEASING Adwokat.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie https://www.plastech.pl/finanse/Leasing/LeasingBroker/31164

Czytaj więcej: Leasing 11 Maszyny 481