Lerg nagrodzony za wiarygodność biznesową

Lerg nagrodzony za wiarygodność… W kwietniu br. firma Lerg została po raz kolejny nagrodzona prestiżowym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej nadawanym przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet Poland. Wyróżnienie nadawane jest firmom, których dane finansowe dają gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej.

- Przyznane wyróżnienie ma dla nas ogromną wartość, ponieważ świadczy o wysokiej stabilności i wiarygodności naszego przedsiębiorstwa - powiedziała Agnieszka Kozubek-Bespalenko, wiceprezes zarządu i dyrektor generalny spółki. - Naszym Klientom oferujemy bowiem nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także niezmiernie ważne w dzisiejszych czasach zaufanie w biznesie

Przygotowywana przez analityków D&B ocena wiarygodności i stabilności firmy wystawiana jest na podstawie analizy moralności płatniczej według programu DunTrade, analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

Firma Lerg z siedzibą w Pustkowie jest producentem i eksporterem żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. W tym roku firma po raz piąty z rzędu została odznaczona wyróżnieniem Jakość Roku za nienasycone żywice poliestrowe Estromal.

Czytaj więcej:
Nagrody 242

Producent i eksporter żywic poliestrowych
 

Aktualizacja

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb, formaliny oraz produktów do renowacji karoserii samochodowej marki Polfill

Polska