Marcowy numer "Plast Echo" jest już dostępny

Marcowy numer "Plast Echo"…

Marcowa odsłona miesięcznika "Plast Echo" została zdominowana przez wywiady - w najnowszym numerze magazynu znajdziecie ich Państwo aż sześć. 

Katarzyna Meger, prezes zarządu Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, w rozmowie z red. Jackiem Leszczyńskim obszernie i wieloaspektowo opowiada o działalności tej organizacji, obchodzącej w tym roku 15-lecie swojej działalności.

Anna Bielecka, wspólniczka w firmie GG Plast Technology podsumowuje niemal 30 lat istnienia tego przedsiębiorstwa, zaś Agnieszka Dąbrowska, menedżerka targów Plastpol, odnosi się do zagadnień związanych z pracą w branży targowej oraz majową edycją Plastpolu.

Z kolei dr Agata Kruszec z polskiego oddziału firmy BASF szeroko omawia kwestię opracowywania innowacyjnych rozwiązań przemysłowych przy jednoczesnym zwracaniu uwagi na aspekty ekologiczne i dążeniu do GOZ. Trudno jest ukryć fakt, że Panie zdominowały aktualny numer naszego miesięcznika.

Honoru płci przeciwnej bronią: Maciej Sułkowski z firmy Monomer, z którym rozmawiamy o decentralizacji systemów recyklingu oraz Krzysztof Nowosielski, dyrektor sprzedaży w ML Polyolefins, który odpowiada na pytanie czy recyklaty są nam rzeczywiście potrzebne.

W trzecim tegorocznym numerze ''Plast Echo'' nie zabrakło również odpowiedniej dawki fachowej wiedzy. Marta Lenartowicz-Klik skupia się w swoim artykule na przedstawieniu najczęściej stosowanych metod badawczych właściwości polimerów, zaś dr Karol Niciński opisuje najważniejsze elastomery, z którymi mamy do czynienia w branży tworzywowej.

Z kolei jeśli chcą Państwo zapoznać się z mniej popularnymi, ale bez wątpienia interesującymi faktami z życia Marii Skłodowskiej-Curie, której twarz zdobi okładkę marcowego wydania naszego czasopisma, zapraszamy do lektury tekstu o naszej noblistce.

Zapraszamy do lektury!


Czytaj więcej:
Wywiad 278