Masterpress na targach Warsaw Pack 2024

Masterpress na targach Warsaw…

Masterpress, wiodący europejski dostawca rozwiązań w zakresie drukowanych opakowań ozdobnych, weźmie udział w międzynarodowych targach technik pakowania i opakowań Warsaw Pack w dniach 23-25 kwietnia. Podczas targów, Masterpress zademonstruje produkty i zaawansowane technologie opakowaniowe stworzone z myślą o wspieraniu branży w osiąganiu ambitnych celów środowiskowych i określonych w rozporządzeniu Unii Europejskiej w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych (PPWR).

Wioletta Eberlein, dyrektor sprzedaży w Masterpress, podkreśliła rosnące znaczenie zrównoważonego rozwoju w polskim sektorze opakowań FMCG. Stwierdziła: "Producenci i marki przykładają coraz większą wagę do wysokiej jakości etykiet i innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych z nadrukiem ozdobnym. Nie chodzi tylko o estetykę. Zrównoważony rozwój produktów opakowaniowych ma obecnie ogromne znaczenie dla wszystkich podmiotów na rynku. W Masterpress, nasze podejście do produkcji pozwala nam oferować produkty najwyższej jakości, jednocześnie minimalizując ilość odpadów i pomagając markom testować i komercjalizować nowe, zrównoważone i nadające się do recyklingu opakowania. Z niecierpliwością czekamy na targi i liczymy na dyskusję na temat tego, w jaki sposób firmy mogą wykorzystać różnorodne materiały i technologie, z których każda odgrywa rolę w zmniejszaniu wpływu na środowisko".


Masterpress


Oferując kompleksowe rozwiązania w całym sektorze etykiet termokurczliwych: produkcję etykiet typu sleeve, etykiet samoprzylepnych, usługi aplikacji etykiet, a także produkcję, sprzedaż, instalację i serwis pełnych linii do aplikacji etykiet typu shrink-sleeve, Masterpress zaspokaja potrzeby różnych branż, w tym win i alkoholi wysokoprocentowych, napojów, środków czystości i higieny osobistej, nabiału, odżywek dla sportowców i produktów herbacianych. Łącząc różne technologie druku, w tym druk hybrydowy, firma zapewnia wszechstronność i możliwość dostosowania swoich rozwiązań opakowaniowych do potrzeb klientów.  
Odwiedzający Warsaw Pack będą mieli okazję zapoznać się z technologiami i produktami Masterpress na stoisku E2.02B, w tym z:

  • Maszynami do aplikacji etykiet termokurczliwych shrink sleeve
  • Etykietami termokurczliwymi
  • Etykietami samoprzylepnymi
  • Gamą kopert oraz toreb papierowych, będących przykładem w 100% zrównoważonych rozwiązań dostosowanych do handlu elektronicznego
  • Rozwiązaniami dla produktów herbacianych, takich jak saszetki i zawieszki do herbaty, produkowane z materiałów roślinnych lub kompostowalnych, biodegradowalnych i pochodzących z zasobów odnawialnych.

Pomysłowe i "zaprojektowane do recyklingu" produkty opakowaniowe Masterpress są szeroko docenione przez branżę w całej Europie. Najnowsze wyróżnienia obejmują dwie nagrody AWA Alexander Watson Associates Sleeve Label Awards. Shrink-sleeve TINE 300g Dairy Cup wyprodukowane dla TINE SA zwyciężyła w kategorii Environmental Winner, a etykieta termokurczliwa na limitowaną edycję Żubrówki Czarnej, wyprodukowana na zlecenie CEDC International, została uznana za opakowanie Best of Show.


Masterpress
Czytaj więcej:
Etykiety 155