Medal Europejski dla firmy Plastigo

Medal Europejski dla firmy…
Firma Plastigo została uhonorowana Medalem Europejskim.

Medal Europejski, to niekomercyjne, ogólnopolskie przedsięwzięcie, organizowane przez Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny i Urząd Komitetu Integracji. Corocznie wyróżnia wyroby i usługi, których jakość odpowiada rygorystycznym normom europejskim. W tym roku wyróżnienie otrzymał m.in. Serwis Plastigo.

Nagroda, jak podkreślili organizatorzy, jest rekomendacją i jednocześnie świadectwem wysokiego poziomu usług świadczonych przez firmę. Marek Goliszewski, szef BCC powiedział: - Medal Europejski sygnalizuje, że wyroby uhonorowanych są tymi, które zdobywają rynki polskie, europejskie i międzynarodowe; mówi on o jakości firmy, mądrości planowania, trafności systemu zarządzania, motywowania, czyli tego wszystkiego co składa się po prostu na dobrą robotę. Potwierdza, że jesteście liderami, przywódcami - solidni, zaradni, myślicie nie tylko o sobie. Jesteście zaprzeczeniem "polskiego kotła". A przede wszystkim zdecydowaliście się na ciężką pracę, co ciągle jest niezwykłe w naszym kraju.

Uroczysty finał XXI edycji dla Wyrobów i Usług odbył się w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Salach Redutowych. W tym roku Medale Europejskie powędrowały do 153 podmiotów. Oprócz Plastigo, wśród firm z branży tworzyw sztucznych, otrzymały go jeszcze Gabi-Plast oraz Azoty Tarnów, choć ZAT dostał go za produkt nawozowy.

Medal Europejski dla Plastigo


Czytaj więcej: Nagrody 219

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81