Medal Europejski dla firmy Plastigo

Medal Europejski dla firmy Plastigo
Firma Plastigo została uhonorowana Medalem Europejskim.

Medal Europejski, to niekomercyjne, ogólnopolskie przedsięwzięcie, organizowane przez Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny i Urząd Komitetu Integracji. Corocznie wyróżnia wyroby i usługi, których jakość odpowiada rygorystycznym normom europejskim. W tym roku wyróżnienie otrzymał m.in. Serwis Plastigo.

Nagroda, jak podkreślili organizatorzy, jest rekomendacją i jednocześnie świadectwem wysokiego poziomu usług świadczonych przez firmę. Marek Goliszewski, szef BCC powiedział: - Medal Europejski sygnalizuje, że wyroby uhonorowanych są tymi, które zdobywają rynki polskie, europejskie i międzynarodowe; mówi on o jakości firmy, mądrości planowania, trafności systemu zarządzania, motywowania, czyli tego wszystkiego co składa się po prostu na dobrą robotę. Potwierdza, że jesteście liderami, przywódcami - solidni, zaradni, myślicie nie tylko o sobie. Jesteście zaprzeczeniem "polskiego kotła". A przede wszystkim zdecydowaliście się na ciężką pracę, co ciągle jest niezwykłe w naszym kraju.

Uroczysty finał XXI edycji dla Wyrobów i Usług odbył się w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Salach Redutowych. W tym roku Medale Europejskie powędrowały do 153 podmiotów. Oprócz Plastigo, wśród firm z branży tworzyw sztucznych, otrzymały go jeszcze Gabi-Plast oraz Azoty Tarnów, choć ZAT dostał go za produkt nawozowy.

Medal Europejski dla Plastigo


Czytaj więcej: Nagrody 210

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81