Milar zdobywcą statusu Złotego Dystrybutora firmy Saertex!

Milar zdobywcą statusu Złotego…

Już kolejny rok z rzędu, firma Milar zdobyła Status Złotego Dystrybutora produktów renomowanej firmy Saertex na polskim rynku! Prestiżowa nagroda stanowi ukoronowanie wysiłków i zaangażowania firmy Milar w dostarczanie najwyższej jakości produktów do produkcji kompozytów.

Saertex to jeden z czołowych producentów innowacyjnych wzmocnień do kompozytów z węgla, szkła, aramidu i włókien naturalnych (np. lnu). Wielokierunkowe tkaniny szyte, znane również pod nazwą NCF - non-crimp fabrics - znajdują zastosowanie w produkcji kluczowych elementów konstrukcyjnych, takich jak łopaty wirników turbin wiatrowych, skrzydła samolotów, kadłuby łodzi, a także elementy w autobusach, pociągach, samochodach i nie tylko.

Dlaczego warto wybierać produkty Saertex z asortymentu firmy Milar?

  1. Wysoka jakość produktów: Firma Saertex jest światowym liderem w produkcji wzmocnień, a zdobycie Statusu Złotego Dystrybutora potwierdza, że oferowane przez Milar produkty są nie tylko innowacyjne, ale również spełniają najwyższe standardy jakości.
  2. Elastyczność: Szeroka gama produktów standardowych Saertex na bazie różnych materiałów pozwala na dobranie optymalnych rozwiązań do wielu zastosowań, a otwartość producenta na produkcję „wzmocnienia szytego na miarę” to rozwiązanie dla klientów poszukujących unikalnych materiałów.
  3. Wsparcie techniczne: Milar nie tylko dostarcza produkty, ale także oferuje kompleksowe wsparcie techniczne. Eksperci są gotowi dzielić się wiedzą i doświadczeniem, aby klienci mogli maksymalnie wykorzystać potencjał produktów Saertex.
  4. Atrakcyjna oferta cenowa: Milar dba o to, aby produkty w ofercie były nie tylko wysokiej jakości, ale także dostępne dla szerokiego grona klientów. Atrakcyjna oferta cenowa sprawia, że inwestowanie w kompozyty z wykorzystaniem materiałów Saertex staje się jeszcze bardziej opłacalne.

To już czwarty rok, w którym firma Milar otrzymuje status Złotego Certyfikowanego Dystrybutora. Nagroda ta świadczy o zaangażowaniu i doskonałym partnerstwie zarówno z firmą Saertex, jak i z klientami na polskim rynku. Milar podkreśla, że to ogromna motywacja do dalszej współpracy i rozwoju.

Zgodnie z hasłem przewodnim firmy Saertex - "Wzmacniamy Twoje pomysły!" - firma Milar dziękuje za zaufanie, dotychczasową współpracę i pozostaje otwarta na realizację nowych projektów, które napędzą rozwój branży kompozytowej w Polsce.

stx-stempel-certified-distributor-gold-status-2024-cmyk-gold