Modne kolory Grafe

Design Center GRAFE
Kolor to prawdziwy fenomen. Jako czynnik emocjonalny właśnie on decyduje często o tym, w jaki sposób oceniana jest jakość produktu. Kolor może też być świadomie stosowany jako narzędzie marketingowe – albo stanowić punkt orientacyjny w eksponowanym miejscu.

Jako wyznacznik designu, jako narzędzie marketingowe lub jako element funkcjonalny i informacyjny kolor podlega najwyższym wymogom. Kolor jest pełen energii i odczuć. Design Center GRAFE rozbudza je poprzez indywidualną kolorystykę. Klienci otrzymują aktywne wsparcie przy doborze barw i odcieni produktu. GRAFE zajmuje równocześnie pozycję eksperta od kolorów i twórcy rozwiązań. Kolor nie jest jedynie suchym pojęciem, on żyje, generuje emocje. Zespół GRAFE rzuca właściwe światło na produkty swoich klientów!

Korzyści: GRAFE sprawia, że marzenia stają się rzeczywistością, pomysły klientów są wprowadzane w czyn. GRAFE przyczynia się w ten sposób do rozwoju indywidualnych rozwiązań, bowiem nie ma rzeczy niemożliwych. GRAFE jest twórcą idei, projektantem kolorów i efektów. Bezpośrednio na miejscu, także w danym domu, zespół GRAFE wspólnie ze swoimi klientami i specjalnie dla nich kreuje kompozycję kolorów, idealnie dostosowaną do danego produktu, a następnie odwzorowuje ją w tworzywie sztucznym.

Konkluzja
Zagadnienie Work-Life-Balance określa kolory na rok 2011. Modne barwy cechują się intensywnością i dynamiką. Kolory odbierane są pojedynczo, a jednak tworzą jedność, pozostają we wzajemnej harmonii. Skojarzenia związane z każdą barwą są intensyfikowane i podkreślane przez dodatkowe efekty w postaci barwników.

Grupa GRAFE bedzie obecna na targach FAKUMA w Friedrichshafen: Hala B5, Stoisko 5306.


Barwniki, koncentraty barwiące, tworzywa
 

Barwniki, koncentraty barwiące, tworzywa barwione w masie, stabilizatory termiczne, środki poślizgowe i smarne, antyblokery, stabilizatory UV, uniepalniacze

Polska, 42-700 Lubliniec, Oleska 85