Moretto nie będzie uczestniczyć w Fakumie

Moretto nie będzie uczestniczyć…

Jest to decyzja podjęta w związku z obecną niepewną sytuacją, poinformował dzisiaj jeden z liderów rynku w zakresie produkcji zautomatyzowanych systemów dla przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Decyzja nie została podjęta pochopnie, ale zdrowie ludzi i gości jest priorytetem dla włoskiego koncernu. Nawet przestrzegając ściśle określonych środków higieny i bezpieczeństwa, szefostwo Moretto nie chce narażać ich na tak wysokie ryzyko.

- Dlatego w tych warunkach nie będziemy w stanie zaoferować naszej zwykłej obsługi i gościnności tym, którzy nas odwiedzą - informuje firma.

"Fakuma to jedno z najważniejszych wydarzeń, dających możliwość spotkania z klientami i zaprezentowania naszych rozwiązań. Z niecierpliwością czekamy na spotkanie podczas kolejnej edycji w przekonaniu, że będzie to sukces. W międzyczasie pozostajemy do pełnej dyspozycji naszych klientów podczas indywidualnych spotkań i cyfrowych prezentacji ekskluzywnych technologii Moretto, które byłyby prezentowane w Friedrichshafen" - głosi komunikat prasowy opublikowany przez firmę. 

fakuma-2018-072-big