Nadchodzi święto w Gerresheimer Bolesławiec - podwójny jubileusz firmy

Nadchodzi święto w Gerresheimer…

Firma funkcjonuje na bolesławieckim rynku od lat pięćdziesiątych XX wieku. Równo 70 lat temu, w 1952 roku, produkcję opakowań ze szkła rozpoczęła Bolesławiecka Fabryka Fiolek i Ampułek (później Polfa), która zatrudniała wtedy 80 osób. Od lat 70-tych firma produkowała także opakowania i systemy z tworzyw sztucznych do podawania leków. Od 1997 roku firma należy do międzynarodowej Grupy Gerresheimer, specjalizującej się w produkcji opakowań i systemów podawania leków.

Firma Gerresheimer Bolesławiec działa i rozwija się nieprzerwanie od 25 lat, współpracując z największymi firmami farmaceutycznymi na całym świecie. Każdego roku wprowadza nowe produkty, dzięki nowoczesnym warunkom produkcji, ale przede wszystkim dzięki wykwalifikowanemu zespołowi – który liczy obecnie kilkaset osób.

Grupa Gerresheimer jest globalnym partnerem branży farmaceutycznej i opieki zdrowotnej. Koncern prowadzi działalność na całym świecie, a około 10 000 pracowników produkuje produkty na lokalnych rynkach, w pobliżu swoich klientów. Dzięki zakładom w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji Grupa generuje przychody w wysokości około 1,4 mld EUR. Obszerne portfolio produktów obejmuje opakowania farmaceutyczne i produkty do bezpiecznego, łatwego podawania leków: długopisy insulinowe, inhalatory, mikropompy, strzykawki, fiolki do wstrzykiwań, ampułki, butelki i pojemniki na leki płynne i stałe z systemami zamykania i bezpieczeństwa, a także opakowania dla przemysłu kosmetycznego.

Lev11111
Lev11111

Wysłany: 2022-11-14 19:14:13

Witam czy posiadaja Panstwo strzykawki 20 ml. nie beda uzywane w medycynie i najlepiej z niebieskim tloczkiem- dwuczesciowe ?? Potrzebne w tej chwili 500 tys.szt Pozdrawiam Beryt