Nakładka paletowa Stora Enso

Nakładka paletowa Stora Enso…
Ciekawe opakowanie firmy Stora Enso. Tym razem innowacyjnym produktem jest nakładka paletowa.

Nowoczesne opakowanie powstało w wyniku prac nad rozwojem konstrukcji opakowań. Nakładka jest prosta i łatwa w montażu. Dzięki stabilizatorom produkty tego typu mogą być układane w stos do potrzebnej wysokości. Nakładki nie wymagają jakichkolwiek innych elementów łączących, co eliminuje dodatkowe koszty. Wykonane są z tektury, co zapewnia im lekkość. Z kolei mocna struktura chroni zapakowane wyroby. Nakładki łatwo poddają się recyklingowi, ponieważ są wykonane z jednolitego materiału.

- Nasza działalność w obszarze rozwoju i konstrukcji jest ukierunkowana na wykreowanie świeżych innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych zastępujących rozwiązania tradycyjne. Opakowanie stanowi ważną część procesu produkcji i dystrybucji wyrobu. Dobrze zaprojektowane i funkcjonalne opakowanie wpływa na każde ogniwo łańcucha logistycznego. Po spełnieniu swojej funkcji opakowanie powinno nadawać się do wykorzystania, jako surowiec w ramach recyklingu lub jako źródło energii. Nagrodzona nakładka paletowa jest doskonałym przykładem opakowania, które spełnia wszystkie te kryteria - wyjaśniają przedstawiciele Stora Enso.

Czytaj więcej: Galeria opakowań 378

brak
 

Stora Enso Polska jest filią koncernu Stora Enso, odpowiedzialną za sprzedaż wszystkich jego produktów na rynku polskim.

Polska