Narzędzie Atena BI StartPack do kontroli KPI

Narzędzie Atena BI StartPack…
Webinarium "Jak kontrolować KPI? Inteligentne analizy sprzedaży na jeden klik" odbędzie się 7 czerwca. Jego celem jest zaprezentowanie narzędzia Atena BI StartPack, autorskiego rozwiązania firmy Atena, przygotowanego w oparciu o SAP Business Object, w szczególności dedykowanego dla działów sprzedaży.
 
Atena BI StartPack to rozwiązanie informatyczne, które na podstawie danych źródłowych klienta generuje pięć interaktywnych raportów, pozwalających na analizę dystrybucji, aktywności przedstawicieli handlowych oraz trendów sprzedaży i wyników finansowych. System pozwala także na tworzenie własnych raportów oraz zapytań ad-hoc. Wdrożenie Business Intelligence Atena BI StartPack RDS zajmuje od czterech do sześciu tygodni. Po tym okresie firma handlowa ma już do dyspozycji kompletne, skonfigurowane pod kątem jej potrzeb, rozwiązanie do raportowania sprzedaży.

Podczas webinarium, skierowanego do osób zajmujących się sprzedażą w firmie, zostanie przedstawiona prezentacja scenariusza przedstawiciela handlowego, dyrektora handlowego oraz dyrektora finansowego, jak również zostanie zaprezentowane tworzenie własnych zapytań i raportów.

Godzinne spotkanie rozpocznie się o godz. 10. Webinarium poprowadzi Grzegorz Urbanowicz, ekspert systemów SAP BusinessObjects w firmie Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.

Czytaj więcej: Webinarium 19Reportaże

Forum

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08

Mosfor

Zabezpieczanie kloszy lamp z poliwęglanu 2019-10-24

Bercik88

Program do ewidencji i napraw form wtryskowych 2019-09-02