Nowa receptura płynu do dezynfekcji rąk w ofercie Lerg

Nowa receptura płynu do dezynfekcji…

W związku z trwającą epidemią koronawirusa oraz w odpowiedzi na ciągłe zapotrzebowanie na środki przeznaczone do dezynfekcji firma LERG S.A. wprowadza do sprzedaży preparat o nazwie Cleands - płyn o właściwościach wirusobójczych, przeznaczony do dezynfekcji rąk o innowacyjnym składzie i miłym zapachu.

Decyzja dotycząca uruchomienia produkcji nowych wyrobów zapadła na kanwie trwającej epidemii. Płyny do dezynfekcji są obecnie artykułami  pierwszej potrzeby o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa sanitarnego kraju, w związku z czym zapotrzebowanie rynku na tego rodzaju produkty utrzymuje się wciąż na wysokim poziomie.

Cleands różni się składem od swojego poprzednika, dzięki czemu jest delikatniejszy dla skóry dłoni oraz posiada przyjemny grejpfrutowy zapach.

Do sprzedaży trafił płyn w opakowaniach 5 litrowych. Nowy produkt został dopuszczony do obrotu decyzją Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Wszystkich chętnych do zakupu środka Cleands zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: +48 14 680 62 19 bądź mailowo: lerg@lerg.pl.

cleands-ogolny-grejpfrut

Czytaj więcej:
COVID-19 190
Nowości 335

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb, formaliny oraz produktów do renowacji karoserii samochodowej marki Polfill

Polska