Nowa strona internetowa Grupy Utz

Nowa strona internetowa Grupy…

Nowa strona internetowa utzgroup.com prezentuje produkty i osiągnięcia Grupy Utz - producenta pojemników i palet z tworzywa sztucznego do wielokrotnego wykorzystania dla przemysłu i logistyki – z wykorzystaniem doświadczenia gospodarowania w obiegu zamkniętym. 

Nadszedł czas, kiedy nowa strona internetowa jest już online i można się z nią łączyć pod adresem http://www.utzgroup.com/pl/

Nowa strona internetowa = zupełnie nowa koncepcja

Nowa strona internetowa jest znacznie bardziej konkretna, wyraźnie komunikuje, co oznacza Utz, podkreślając globalny zasięg działania firmy i jej lokalne, silne korzenie. Firma Georg Utz z Kątów Wrocławskich reprezentuje grupę na rynkach polskim, czeskim, rosyjskim oraz w krajach nadbałtyckich: Litwa, Łotwa i Estonia. 

Strona jest skierowana do tych profesjonalistów i międzynarodowych firm, które chcą inwestować w logistykę i automatyzację.  Mniej treści, prosta nawigacja po menu, wyraźne instrukcje ułatwiają ten proces. Za pośrednictwem przycisku ''kontakt'' można z każdego poziomu strony, nawiązać połączenie bezpośrednio z lokalną fabryką Utz.

Nawigacja po e-sklepie również została uproszczona, aby skrócić drogę wyszukiwania produktu. Będzie można do niego dotrzeć w dowolnym momencie za pośrednictwem 

"Shop-Button". Ten przycisk automatycznie przekierowuje klienta ze strony głównej do lokalnego sklepu internetowego (na przykład sklep dla rynku polskiego = www.utzgroup.pl).

Klient otrzyma szczegółowe informacje techniczne w bezpośrednim kontakcie z najbliższym przedstawicielem Utz.

Nowa strona w ciekawy sposób prezentuje także zaangażowanie grupy w budowanie fundamentów zrównoważonego rozwoju dla firm współpracujących z Utz.

Ważnym krokiem w kierunku ochrony zasobów środowiskowych jest kooperacja z innymi organizacjami w celu współpracy w zakresie zmniejszenia śladu węglowego.

Jako grupa firm, wraz z fundacją myclimate.org, Grupa Utz opracowuje strategię klimatyczną Utz. Wiele podjętych środków, w tym wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych oraz redukcja odpadów i emisji, pozwoli nam w każdym roku zbliżać się do neutralności pod względem emisji CO2.