Nowa witryna internetowa firmy Arburg

Nowa witryna internetowa firmy…
Arburg - światowy, czołowy producent wtryskarek zdecydował się bardziej zaakcentować swoją obecność w internecie. W tym celu całkowicie przeprojektował swoje strony internetowe.

Od połowy stycznia 2004 do szczegółowych informacji zainteresowani mają szybszy dostęp niż kiedykolwiek przedtem.

Druga generacja witryny internetowej firmy Arburg odzwierciedla najnowsze trendy w projektowaniu i zawartości stron internetowych dla przemysłu dóbr inwestycyjnych. Nowoczesny design, nowa łatwa do używania, a jednocześnie szczegółowa i przejrzysta nawigacja – wszystko to zostało stworzone zgodnie w wymaganiami klientów.

Aktualna prezentacja jest obszerniejsza od dotychczasowej – oprócz międzynarodowej strony głównej obejmuje także narodowe prezentacje wszystkich filii firmy Arburg. Strona główna, dostępna w języku niemieckim i angielskim, zawiera najważniejsze informacje o grupie Arburg.

Narodowe prezentacje poszczególnych filii są mniejsze i zawierają informacje ważne dla klientów danego kraju. Strony odrębnych filii (przedstawicielstw) dostępne są w języku kraju ich lokalizacji, pod adresami krajowych domen (np. www.arburg.pl itd.).

Wszystkie strony zostały podzielone na pięć kategorii:
  • Arburg zawiera informacje o firmie, jej filozofii, historii, produktach, organizacji i szkoleniach
  • Produkty to nie tylko kompletna informacja o maszynach, ich zastosowaniach, robotach i akcesoriach, ale także liczne broszury które można ściągnąć na własny komputer
  • Serwis zawiera pomoc techniczną, części zamienne, oferty szkoleń, doradztwo techniczne, projekty i usługi finansowe
  • Kontakt zawierają wszystki niezbędne telefony i adresy e-mail.
  • Know-how to dział dla zainteresowanych w tematami technicznymi


arburg.wtryskarki.biz

Czytaj więcej: Internet 53

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Aktualizacja

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233