Nowe rękojeści firmy Elesa

Nowe rękojeści firmy Elesa…
Firma Elesa+Ganter poszerzyła gamę swoich rękojeści EBK o wariant z kolorową zaślepką lub przezroczystą pokrywką działającą jak szkło powiększające.

Materiałem, z którego wykonane są rękojeści jest wysokoudarowy wzmocniony technopolimer na bazie polipropylenu, powleczony delikatnym w dotyku elastomerem związanym chemicznie. Pod przezroczystą pokrywkę można umieścić samoprzylepną etykietę z oznaczeniami, rysunkami, logo. Z kolei w przypadku wariantu rękojeści z jedną z sześciu standardowych kolorów zaślepek istnieje możliwości umieszczenia dowolnego logo lob oznaczenia dzięki technice tampodruku.

Rękojeści pokryta "miękkim w dotyku" elastomerem gwarantuje dobry chwyt nawet w obecności olei, smarów i potu. Z tego powodu jest to odpowiedni przyrząd dla sprzętu fitness, narzędzi i maszyn ogrodniczych, transportu dóbr, precyzyjnych instrumentów oraz sprzętu rehabilitacyjnego.

Rękojeść, Elesa+Ganter

Jeśli chodzi o wspomnianą już pokrywkę wyposażoną we właściwości szkła powiększającego, to wykonana jest ona z przezroczystego poliamidu na bazie technopolimeru (PA-T).

Rękojeści EBK uzyskały w roku 2007 nagrodę International Design Award (Niemcy) oraz Good Design Award (Japonia).

Grupa Elesa+Ganter jest światowym liderem w produkcji znormalizowanych elementów maszyn. Została powołana do życia przez dwie współpracujące ze sobą od 30 lat firmy Elesa i Otto Ganter. W latach 1993-94 firmy te, jako jedne z pierwszych na świecie, uzyskały certyfikaty jakości ISO 9001.

Obecnie Elesa+Ganter to blisko 40 tys. elementów standardowych takich jak dźwignie, dociskacze, uchwyty, pokrętła, elementy ustalające oraz wiele wykonań specjalnych.

Czytaj więcej: Części standardowe 141

brak
 

Standardowe elementy maszyn: uchwyty, trzpienie, wibroizolatory, zawiasy, pokrętła, magnesy, dociski, napinacze, zestawy kołowe

Polska