Nowe wtryskarki firm Dr. Boy i JSW

Nowe wtryskarki firm Dr. Boy…
Podwarszawska firma Wadim Plast to znany na polskim rynku dostawca kompletnych linii produkcyjnych dla przetwórców tworzyw, w których skład wchodzą wtryskarki dwóch firm - Dr. Boy (Niemcy) czy JSW (Japonia). O najciekawszych maszynach tych producentów opowiedział nam Piotr Janasik, lider grupy Wtryskownie polskiego dystrybutora.

Wśród maszyn Boy na uwagę zasługuje m.in. jedna z największych wtryskarek w ofercie firmy - urządzenie Boy 100E o sile zwarcia wynoszącej 100 ton. Wtryskarka zaopatrzona jest w przystawkę do wtrysku drugiego komponentu. Co istotne, przystawka ta może współpracować nie tylko z maszynami firmy Boy, lecz także z urządzeniami innych producentów. Zaletą przystawki jest możliwość szybkiego przystosowania istniejącej maszyny do produkcji nowego wyrobu.

Z kolei wtryskarka w pełni elektryczna J350AD o sile zwarcia 350 ton japońskiej firmy JSW należy do rozwiązań rozpowszechnionych już na rynku, także polskim. Maszyna wyróżnia się wysoką precyzją oraz dużymi możliwościami w zakresie konfigurowania. W Polsce maszyny wykorzystywane są przede wszystkim w branży opakowaniowej, samochodowej i małego AGD.

Więcej szczegółów dotyczących obu wtryskarek podaje w naszym materiale wideo przedstawiciel firmy Wadim Plast.Oprócz dystrybucji wtryskarek firma Wadim Plast oferuje także peryferia Plastic Systems i automatykę Wemo. Oferuje także systemy chłodzenia, elementy do budowy form wtryskowych oraz oprogramowanie wspierające proces produkcji.

Czytaj więcej: Wtryskarki 530 Targi 1017

Nowe japońskie, elektryczne WTRYSKARKI JSW
 

Nowe japońskie, elektryczne WTRYSKARKI JSW, peryferia, systemy chłodzenia. SYSTEMY GORĄCOKANAŁOWE, normalia, narzędzia do obróbki powierzchni. FORMY WTRYSKOWE. Produkcja wtryskowa w standardzie CLEANROOM ISO8

Polska, 05-816 Reguły, Graniczna 10


Reportaże

Forum

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Prismatic

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-04-14

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08