Nowe wtryskarki firm Dr. Boy i JSW

Nowe wtryskarki firm Dr. Boy i JSW
Podwarszawska firma Wadim Plast to znany na polskim rynku dostawca kompletnych linii produkcyjnych dla przetwórców tworzyw, w których skład wchodzą wtryskarki dwóch firm - Dr. Boy (Niemcy) czy JSW (Japonia). O najciekawszych maszynach tych producentów opowiedział nam Piotr Janasik, lider grupy Wtryskownie polskiego dystrybutora.

Wśród maszyn Boy na uwagę zasługuje m.in. jedna z największych wtryskarek w ofercie firmy - urządzenie Boy 100E o sile zwarcia wynoszącej 100 ton. Wtryskarka zaopatrzona jest w przystawkę do wtrysku drugiego komponentu. Co istotne, przystawka ta może współpracować nie tylko z maszynami firmy Boy, lecz także z urządzeniami innych producentów. Zaletą przystawki jest możliwość szybkiego przystosowania istniejącej maszyny do produkcji nowego wyrobu.

Z kolei wtryskarka w pełni elektryczna J350AD o sile zwarcia 350 ton japońskiej firmy JSW należy do rozwiązań rozpowszechnionych już na rynku, także polskim. Maszyna wyróżnia się wysoką precyzją oraz dużymi możliwościami w zakresie konfigurowania. W Polsce maszyny wykorzystywane są przede wszystkim w branży opakowaniowej, samochodowej i małego AGD.

Więcej szczegółów dotyczących obu wtryskarek podaje w naszym materiale wideo przedstawiciel firmy Wadim Plast.Oprócz dystrybucji wtryskarek firma Wadim Plast oferuje także peryferia Plastic Systems i automatykę Wemo. Oferuje także systemy chłodzenia, elementy do budowy form wtryskowych oraz oprogramowanie wspierające proces produkcji.

Czytaj więcej: Wtryskarki 468 Targi 870

Nowe japońskie, elektryczne WTRYSKARKI JSW, peryferia, systemy chłodzenia.  SYSTEMY GORĄCOKANAŁOWE, normalia
 

Nowe japońskie, elektryczne WTRYSKARKI JSW, peryferia, systemy chłodzenia. SYSTEMY GORĄCOKANAŁOWE, normalia, narzędzia do obróbki powierzchni. FORMY WTRYSKOWE. Produkcja wtryskowa w standardzie CLEANROOM ISO8

Polska, 05-816 Reguły, Graniczna 10