Nowoczesna technika dekoracji: wieczka Softline

Nowoczesna technika dekoracji: wieczka Softline
Innowacyjne wieczko Softline produkcji RPC Bebo Plastik, zdobione przed termoformowaniem wysokiej jakości nadrukami przy użyciu techniki Bebo Print, nadaje nowej serii dipów jogurtowych THOMY® wyjątkowo atrakcyjny wygląd.

Wprowadzona w grudniu na rynek szwajcarski seria THOMY® Dip obejmuje cztery smaki: Yogo-Cocktail, Yogo-Garlic, Yogo-Curry i Yogo-Tartare. Producent dipów pakowanych w wygodne plastikowe pojemniki, THOMY, potrzebował atrakcyjnego wieczka, które silnie pobudzałoby apetyt konsumentów - od zakupu po konsumpcję.

Softline wykorzystuje opracowaną przez RPC Bebo unikatową technikę zdobienia całej powierzchni Bebo Print, polegającą na drukowaniu na folii w roli przed termoformowaniem, co umożliwia stosowanie zadruku do samej krawędzi wieczka. W połączeniu z wygiętym kształtem wieczka stwarza to wrażenie dużej pojemności opakowania.

Wieczka do tej serii produktów, termoformowane z PS, przedstawiają fotorealistyczne reprodukcje kolorowej grafiki reklamowej THOMY®.

"W porównaniu z przezroczystymi, wypukłymi wieczkami stosowanymi zwykle do tego rodzaju produktów wieczka Softline dostarczane przez RPC Bebo Plastik zwiększają walory estetyczne produktu dzięki trwałemu znakowaniu i dużo większej powierzchni na zdobienia"– zauważył Detlef Schattner, kierownik ds. produktu w dziale marketingu THOMY® w Vevey.

RPC Bebo Plastik GmbH
Lloydstrasse 6,
D-27432 Bremervörde, Germany
Tel: +49 (0)4761 860-0
Fax: +49 (0)4761 860201
Email: info@rpc-beboplastik.de

Czytaj więcej: Opakowania 1097