Nowoczesne technologie łączeń przemysłowych na targach w Krakowie

Nowoczesne technologie łączeń…
Do inauguracji drugiej edycji Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener Poland pozostały 3 miesiące. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-18 października w EXPO Kraków. Z każdym dniem do listy Wystawców dopisywane są nowe firmy. Prawie 80% powierzchni wystawienniczej jest już zarezerwowane.

Targi zapowiadają się bardzo ciekawie – oprócz krajowych producentów i dystrybutorów udział potwierdziły już firmy m.in. z Niemiec, Włoch, Czech, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Indii, Tajwanu i Chin. Podczas Targów zaprezentowane zostaną m.in. najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe (od śrub, po nakrętki, kołki i kliny), łączniki budowlane (kotwy, śruby betonowe, mocowanie fasad i izolacji). Nowości będzie więcej: m.in. zaawansowane systemy montażu i instalacji, a także technologie produkcji łączników oraz urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.

Bogaty program towarzyszący

Uczestnicy Targów będą mogli wziąć udział w 2. Kongresie Elementów Złącznych, zorganizowanym przez Elamed Media Group, wydawcę czasopisma Fastener. W roli prelegentów wystąpią największe autorytety w branży. Przedstawią najnowsze rozwiązania w zakresie wykorzystania i zastosowania łączników oraz zaprezentują specjalistyczne narzędzia. Targi elementów złącznych odbędą się równocześnie z 9. Międzynarodowymi Targami Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo oraz 8. Salonem Kooperacji Przemysłowej. Zakres tematyczny Salonu poszerzono o usługi dla przedstawicieli branży elementów złącznych, szczególnie pod kątem cynkowania i nakładania powłok ochronnych na świeżo wyprodukowane elementy złączne, w celu ich ochrony przed korozją, nadania im lepszych cech jakościowych i wizualnych.

Oferta szyta na miarę

Dla zainteresowanych firm organizatorzy przygotowali kompleksową ofertę. Wybrać można pomiędzy w pełni wyposażonymi stoiskami standardowymi, o podwyższonym standardzie premium oraz powierzchnią niezabudowaną, do własnej aranżacji. Wolnych miejsc nie zostało już dużo, dlatego nie należy zwlekać z podjęciem decyzji o udziale. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.fastenerpoland.pl.

Czytaj więcej: Części standardowe 141Reportaże

Forum

Mariuszklodz

Własna firma produkcyjna 2021-01-14

Erni43l

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2021-01-13

Piotrekente

Czas cyklu 2021-01-01

Echo_Plast

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-10-02

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22