Nowości Ensinger na targach K 2013

Nowości Ensinger na targach… Podczas zbliżających się targów K 2013 firma Ensinger - producent kompoundów, półwyrobów, profili i elementów termicznych z konstrukcyjnych i wysokotemperaturowych tworzyw sztucznych - zaprezentuje swoje najnowsze produkty dla rozmaitych zastosowań.

Jedną z nowości będzie poliamid TECAMID 6 ID. Tworzywo rozszerza zakres specjalnych materiałów dla branży spożywczej i jest wyposażony w dodatek wykrywalny przez detektory metali. Z kolei dla branży transportowej interesujący będzie inny zmodyfikowany poliamid - TECAMID 6 FRT.

Dwa inne tworzywa prezentowane przez Ensinger na targach K przeznaczone są dla branży elektronicznej. Siarczek polifenylenu pod handlową nazwą TECATRON CMP oraz polieteroeteroketon TECAPEEK CMP to tworzywa specjalnie zaprojektowane do wyrobu waferów.

W ostatnim czasie Ensinger poszerzył swoją ofertę płyt TECAPEEK - są one obecnie dostępne w większych wymiarach o grubości 120 i 150 mm. Płyty o szerokości 1000 mm są dostępne w wymiarach o grubości od 20 do 60 mm. Ensinger planuje także rozwinięcie oferty materiałów wysokotemperaturowych o wałki o średnicy 210 mm.

Odwiedzający targi K 2013 będą mogli bliżej poznać ofertę firmy na stoisku Grupy Ensinger (hala 5, stoisko D05) oraz działu Ensinger Compounds (hala 8a, stoisko C14G).

Czytaj więcej:
Targi 1280