Nowości na targach Toolex 2014

Nowości na targach Toolex… Gospodarze Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex, które odbędą się w Sosnowcu w dn. 30 września - 2 października br., przygotowali w tym roku nową ofertę dla firm działających w obszarze inżynierii ruchu oraz automatyzacji procesów obróbki metalu. Specjalnie dla nich powstanie Salon Automatyki i Robotyki, który umożliwi przedsiębiorcom pokazanie się wśród największych firm z branży.

Targi Toolex odnotowują dynamiczny wzrost - w ubiegłym roku w czasie trzech dni targowych swoją ofertę przedstawiło na nich 365 firm z ponad 20 krajów. Wystawę obejrzało 8,5 tys. gości, w tym blisko 8 tys. zarejestrowanych specjalistów. W czasie imprezy reprezentowanych było ponad 600 marek, a w hali Expo Silesia pracowało 260 maszyn o wadze ponad 650 ton.

Targi tradycyjnie odwiedzają najważniejsze globalne firmy z branży - w ubiegłym roku były to m.in. Fanuc, Schunk, DMG Mori Seiki, MTI, Agie Charmilles, Abplanalp, Sandvik, FAT HACO, MS Spinex, Stigal; wystawia się na nich również wielu przedstawicieli polskiego przemysłu obrabiarkowego.

Czytaj więcej:
Maszyny 536