Nowy termin targów CosmeticBusiness w Monachium

Nowy termin targów CosmeticBusiness…

Z uwagi na trudną sytuację związaną z trwającą pandemią koronawirusa, termin targów CosmeticBusiness planowany na 9 i 10 czerwca 2021 roku został przesunięty na jesień. Organizator imprezy - Leipziger Messe - podjął taką decyzję wspólnie z zespołem doradczym targów, w skład którego wchodzą renomowani przedstawiciele przemysłu kosmetycznego. Zgodnie z tą decyzją tegoroczna edycja targów CosmeticBusiness odbędzie się w dniach od 20 do 21 października 2021 roku na terenach targowych M.O.C w Monachium.

- Trwająca obecnie pandemia koronawirusa i związane z nią bardzo rygorystyczne obostrzenia uniemożliwiają przygotowanie i zrealizowanie targów CosmeticBusiness w czerwcu br. w sposób zadowalający dla wszystkich uczestników. Naszym wystawcom bardzo zależy na tym, aby jeszcze w tym roku w ramach targów CosmeticBusiness mieć możliwość osobistego spotkania ze swoimi klientami. Dlatego wspólnie z zespołem doradczym podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu tegorocznej edycji i udostępnieniu przedstawicielom branży kosmetycznej tak istotnej dla nich platformy spotkań jesienią tego roku - mówi Markus Geisenberger, dyrektor generalny Leipziger Messe GmbH - Zdrowie wystawców, odwiedzających oraz współpracowników nadal stanowi dla nas najwyższy priorytet.

Ze względu na nowy termin targów CosmeticBusiness w Monachium, planowana na 22 i 23 września warszawska edycja tej imprezy - targi CosmeticBusiness Poland 2021 zostaje odwołana.

Podczas targów CosmeticBusiness w Monachium w dniach od 20 do 21 października 2021 roku dostawcy dla przemysłu kosmetycznego zaprezentują odwiedzającym swoje najnowsze produkty i usługi oraz innowacyjne rozwiązania dla branży kosmetycznej. Udział w tegorocznej edycji zgłosiło na ten moment ponad 200 wystawców oraz firm przez nich reprezentowanych.