Odliczamy dni do Targów SyMas

Odliczamy dni do Targów SyMas…
Innowacje produktowe, nowe technologie dedykowane dla przemysłu, rozwiązania i doświadczenia liderów branży - to wszystko, w jednym miejscu, podczas Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Na wydarzenie, które skupia wystawców, oferujących najlepsze zastosowania w obrębie swojego sektora, zapraszamy już 6 i 7 października do Międzynarodowego Centrum Targowo - Kongresowego EXPO Kraków.

SyMas to spotkanie na którym nie może zabraknąć przedsiębiorców, inżynierów i specjalistów, odpowiedzialnych na co dzień za efektywne i precyzyjne przetwarzanie oraz bezpieczne magazynowanie produktów sypkich i masowych. Targi co roku gromadzą liderów rozwiązań technologicznych usprawniających obróbkę, sortowanie, filtrowanie, magazynowanie, transport i przeładunek materiałów. Niezależnie czy problem dotyczy sposobów przechowywania, kontroli poziomu napełniania czy odpowiedniej ochrony materiałów niebezpiecznych, udział w Targach SyMas pozwoli zapoznać się z najlepszymi, dostępnymi na rynku technologiami.

Szeroki wachlarz rozwiązań prezentowanych przez tegorocznych wystawców spełni oczekiwania przedstawicieli każdej branży. Różnorodność oferty będzie odpowiedzią na specyficzne potrzeby w przedsiębiorstwach. To tutaj rozwiązanie dla swojej firmy odnajdą zainteresowani zarówno branżą spożywczą, jak i chemiczną, rolniczą, budowlaną czy też wydobywczą.

Dodatkowym atutem Targów SyMas jest ich połączenie z Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance, które w sposób naturalny tematycznie wzbogacają wydarzenie. Uczestnicy obu imprez będą mogli skorzystać z różnorodnej oferty programu towarzyszącego - dla zainteresowanych przewidziano bezpłatny udział w seminariach workShops oraz demonstracyjny pokaz wybuchów i zabezpieczeń przeciwwybuchowych - ATEX, który organizowany jest we współpracy z GRUPĄ WOLFF.

Uczestnicy pokazu doświadczą siły eksplozji, do jakich może dojść w środowisku przemysłowym i do jakich, według statystyk, dochodzi codziennie na całym świecie. Demonstracja obejmie kontrolowane wybuchy pyłów i par powszechnie znanych i stosowanych substancji (np. mąki) oraz testy poszczególnych typów systemów przeciwwybuchowych, które mają zapobiegać znacznym stratom materialnym, jak i zapewnić bezpieczeństwo w środowisku pracy.

Co więcej, pierwszego dnia partner Targów, wydawca magazynu Powder&Bulk, przygotował dla wszystkich uczestników wydarzenia Konferencję Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich.

Dla najbardziej wymagających dedykowano Jesienną Szkołę Utrzymania Ruchu, która jak wyjaśnia Arkadiusz Maciaś, uczestnik poprzedniej edycji szkolenia i właściciel firmy Profen: - Jest imprezą, na której spotykają się eksperci z dziedziny UR a swoje wykłady, prezentacje, szkolenia i warsztaty mają osoby zajmujące się zawodowo TPM, bezpieczeństwem maszyn, wprowadzaniem maszyn do obrotu i do użytku. Poprzez połączenie informacji na samej szkole UR z targami prezentującymi nowe technologie i bardzo ciekawe rozwiązania techniczne udało się organizatorom połączyć wszystko w jedną całość, która na pewno wszystkich zadowoli”. Warto podkreślić, że jeszcze tylko do końca sierpnia można skorzystać ze specjalnego rabatu i zapisać się na szkolenie w promocyjnej cenie.

Ze szczegółowym planem targów oraz harmonogramem wydarzeń towarzyszących mogą Państwo zapoznać się na stronach imprez: www.symas.krakow.pl oraz www.mtc.krakow.pl. Pod tymi adresami można również dokonać rejestracji online, umożliwiającej bezpłatny udział w Targach.

Czytaj więcej: Targi 1054