Oliwki korzystają z zalet pojemników LongLife

Oliwki korzystają z zalet…
Czołowy producent przetwarzanych i pakowanych oliwek wybrał z oferty RPC Superfos pojemniki LongLife do pakowania całego swojego asortymentu produktów. Wszystkie 17 wariantów wysokiej jakości oliwek Madama Oliva produkowanych na podstawie tradycyjnych włoskich przepisów sprzedawanych jest teraz w opakowaniach LongLife.

Pojemniki każdego z 17 produktów zdobią inne projekty graficzne, które razem tworzą atrakcyjną ekspozycję na półkach supermarketów dzięki uderzającym kolorom i niezwykle ostrym wydrukom w technologii etykietowania w formie. Praktyczną zaletą jest to, że kształt opakowań jest bardzo podobny do poprzednich pojemników Madama Oliva, co umożliwia płynne przejście na nowe rozwiązanie na linii produkcyjnej.

- Cieszymy się z atrakcyjnego opakowania, które odpowiada wysokiej jakości naszych oliwek - wyjaśniła Manuela Tilli, dyrektor ds. marketingu w Madama Oliva. - Bezpieczeństwo żywności, atrakcyjny wygląd i długi okres trwałości z etykietą nakładaną w formie w technologii IML należały do naszych głównych kryteriów wyboru nowego opakowania. Dlatego zwróciliśmy się do RPC Superfos z prośbą o zaproponowanie nowego rozwiązania. Dzięki lokalnemu dystrybutorowi znaliśmy już wysoką jakość niektórych z opakowań RPC Superfos.

Oprócz tego przedsiębiorstwo RPC Superfos wykazało się doskonałym standardem obsługi, kiedy Madama Oliva poprosiła firmę o wyprodukowanie w krótkim terminie próbek nowego opakowania, aby zdążyć wykorzystać je podczas targów Cibus. RPC Superfos w ciągu niespełna miesiąca przygotowało pięć wariantów opakowania - od zatwierdzenia grafiki po gotowe próbki.

Madama Oliva Longlife


Źródło: RPC Superfos
Reportaże

Forum

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Prismatic

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-04-14

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08