Opakowania luksusowe z nowego kartonu FBB

Opakowania luksusowe z nowego… Po zakończeniu niedawnej inwestycji w fabryce w swojej fińskiej fabryce firma Pankaboard wprowadza do oferty nowy karton FBB. Pankalux jest kartonem GC1, który został skonstruowany na podstawie informacji zebranych z rynku opakowań luksusowych, a w szczególności z myślą o sektorze napojów luksusowych. Wynikiem procesu udoskonalania jest bardzo dobra jakość zadruku, ulepszona powierzchnia do laminowania oraz poprawione właściwości robocze na szybkich liniach pakujących.

Karton Pankalux, który zostanie oficjalnie przedstawiony na targach Fachpack w Norymberdze, jest dostępny w gramaturach z przedziału od 285 do 560 g.

Firma Pankaboard jest producentem kartonów specjalnych o wydajności 110 tys. ton rocznie. Portfolio produktów składa się z kartonów FBB o wyższej grubości oraz niepowlekanych kartonów specjalnych. Produkty firmy znajdują szeroką gamę zastosowań końcowych, w tym opakowania do luksusowych napojów oraz żywności, ramki do obrazów, zdjęć, uszczelnienia, a także aplikacje do komunikacji wizualnej.

Pankalux


Czytaj więcej:
Karton 30

Reportaże

Forum