Opakowania podróżne od Polpak Packaging - w sam raz do walizki

Opakowania podróżne od Polpak…

Planowanie wyjazdów urlopowych należy zaczynać odpowiednio wcześnie. Nie tylko miejsce wyjazdu, ale także to, co musimy ze sobą zabrać. Bagaż zawsze staramy się ograniczyć do minimum, czasami wymuszają to na nas linie lotnicze i ich obostrzenia dotyczące wagi i wymiarów walizek, czasami świadomość konieczności dźwigania mobilizuje nas do kompresowania wakacyjnego ekwipunku.

Jakie to czynniki by nie były, ciężko w tym wszystkim zrezygnować z ulubionych kosmetyków lub tych, których wymaga miejsce naszych wakacji - krem z filtrem, mleczko po opalaniu, czy łagodzący żel pod prysznic bywają nieodzowne. 

Kosmetyki w swoich regularnych opakowaniach są przeznaczone do dłuższego użytkowania w domowych warunkach, ich duże opakowania nie tylko zajmują miejsce, ale także zwiększają wagę urlopowego dobytku. 

Na pozór zwykłe „tubki”, a kryją dodatkowe funkcje, które pokochają klienci – możliwość odkręcenia i uzupełnienia kosmetyku oraz wybór na kołnierzu nazwy kosmetyku, który jest wewnątrz. Hitem jest przyssawka, stanowiąca integralną część wybranych modeli. Drobny szczegół, a pomoże zachować higienę w hotelowej łazience. „Przyklejenie” żelu pod prysznic do ściany, a nie gubienie go pod nogami jest bardzo wygodne.

Pojemności opakowań Polpak Packaging podróżnych potwierdzają ich charakter – od 37 do 98 ml. Akurat na tyle kosmetyku, ile potrzeba na ok. dwutygodniowy urlop.

travelpackaging-pl

Czytaj więcej:
W ofercie Polpak Packaging znajdą Państwo
 

W ofercie Polpak Packaging znajdą Państwo zamknięcia do opakowań: spryskiwacze, atomizery, dozowniki, kroplomierze i nakrętki. Dostarczamy również opakowania kosmetyczne takie jak: opakowania airless, słoje. Jesteśmy dostawcą poliolefinowej folii termokurczliwej

Polska

Reportaże

Forum