Opakowanie w centrum uwagi

Trendy w opakowaniach stale się zmieniają a twórcy opakowań ciągle zaskakują nas innowacjami w zakresie designu, funkcjonalności czy zastosowanych materiałów. Wszystko po to, by producenci kosmetyków i leków byli w stanie zaspokoić wymagania przyszłego konsumenta. Nowoczesne rozwiązania technologiczne i aktualne trendy panujące w branży zostaną zaprezentowane na zbliżających się Targach PCI Days 2019.

To pierwsze w Polsce, międzynarodowe targi dostawców dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, podczas których również odbywać się będzie wiele ciekawych i inspirujących wykładów merytorycznych oraz prezentacji najnowszych rozwiązań dla obu wspomnianych branż.

Targi PCI Days 2019 nie skupiają się wyłącznie na opakowaniach, w gronie wystawców nie zabraknie firm, które mają w swojej ofercie surowce, maszyny do produkcji, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT.

Merytoryczna strona PCI Days 2019 to kolejny istotny powód, dla którego warto odwiedzić te premierowe targi. Warsztaty i wykłady prowadzone będą bezpośrednio na hali wystawienniczej w Kosmetycznej Strefie Inspiracji i Farmaceutycznej Strefie Inspiracji.

Serdecznie zapraszamy do grona wystawców pierwszej edycji Targów PCI Days 2019, które odbędą się 15 – 16 maja 2019 roku w Warszawie.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Targów PCI Day 2019.

1Agencja badawcza AcuPoll
2Świat Przemysłu Kosmetycznego - „Opakowania kosmetyków dla mężczyzn”.
3Equity Advisors. Raport „Branża opakowań w Polsce 2010-2016 i prognozy 2017-2020”.

Farmacom