Orzeł Śląskiego Biznesu dla Dospel Plastics

Orzeł Śląskiego Biznesu dla Dospel Plastics
Częstochowska firma Dospel Plastics została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem „Orła Śląskiego Biznesu”. Laur jest przyznawany, firmom które odnotowują szczególne osiągnięcia w swojej działalności i wprowadzają unikatowe rozwiązania wspomagające lokalną społeczność i środowisko naturalne.

Orzeł Śląskiego Biznesu, to nagroda fundowana przez Śląski Klub Biznesu - organizację powołaną w celu integracji środowiska przedsiębiorców. Skupia kilkaset firm z całego województwa śląskiego.

Orła otrzymują firmy, które mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami gospodarczymi, w swojej codziennej działalności przestrzegają standardów etycznych, są innowacyjne i dbają o swoich pracowników, a także nie zapominają o wspieraniu inicjatyw lokalnych.

Dospel Plastics, przedstawiciel firm zajmujących się dostawą maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i peryferii, został uhonorowany w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw. Był jednym z trzech nagrodzonych przedsiębiorstw.

Został wyróżniony za „osiągnięcie czołowej pozycji na
rynku maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jego pozycję potwierdza wiele nagród i wyróżnień m.in. certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play” - napisano w uzasadnieniu.

- Mamy o tej firmie bardzo dobre zdanie. Stąd przy okazji ósmej edycji naszego konkursu, postanowiliśmy ją uhonorować. Całokształtem wieloletnich działań na pewno zasłużył na to wyróżnienie - tłumaczy Sylwia Dragan, z Regionalnego Centrum Biznesu, które administruje Śląskim Klubem Biznesu. - Dospel Plastics od wielu lat cieszy się uznaniem na lokalnym rynku. Notuje też dobre wyniki biznesowe. Z całą pewnością, to jedna z najbardziej znanych firm w województwie śląskim.

Orzeł Śląskiego Biznesu


Przedstawiciele Dospel Plastics nagrodę odebrali na specjalnej Letniej Gali Śląskiego Klubu Biznesu "Fair Play w Biznesie" w Zameczku Myśliwskim Noma Residence w Promnicach.

Oprócz nich Orła otrzymałą też Arnika z Bielska – Białej za usługi budowlane oraz Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Sobuczynie za unieszkodliwianie, odzysk i zbieranie odpadów statycznych.

Orzeł Śląskiego Biznesu, to kolejna nagroda, która w ostatnich dniach trafiła w ręce Dospel Plastics. Firma została również uhonorowana podczas targów Plastpol w Kielcach za stoisko cechujące się precyzją i elegancją wykonania.

Czytaj więcej: Nagrody 209

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81