Orzeł Śląskiego Biznesu dla Dospel Plastics

Orzeł Śląskiego Biznesu dla… Częstochowska firma Dospel Plastics została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem „Orła Śląskiego Biznesu”. Laur jest przyznawany, firmom które odnotowują szczególne osiągnięcia w swojej działalności i wprowadzają unikatowe rozwiązania wspomagające lokalną społeczność i środowisko naturalne.

Orzeł Śląskiego Biznesu, to nagroda fundowana przez Śląski Klub Biznesu - organizację powołaną w celu integracji środowiska przedsiębiorców. Skupia kilkaset firm z całego województwa śląskiego.

Orła otrzymują firmy, które mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami gospodarczymi, w swojej codziennej działalności przestrzegają standardów etycznych, są innowacyjne i dbają o swoich pracowników, a także nie zapominają o wspieraniu inicjatyw lokalnych.

Dospel Plastics, przedstawiciel firm zajmujących się dostawą maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i peryferii, został uhonorowany w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw. Był jednym z trzech nagrodzonych przedsiębiorstw.

Został wyróżniony za „osiągnięcie czołowej pozycji na
rynku maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jego pozycję potwierdza wiele nagród i wyróżnień m.in. certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play” - napisano w uzasadnieniu.

- Mamy o tej firmie bardzo dobre zdanie. Stąd przy okazji ósmej edycji naszego konkursu, postanowiliśmy ją uhonorować. Całokształtem wieloletnich działań na pewno zasłużył na to wyróżnienie - tłumaczy Sylwia Dragan, z Regionalnego Centrum Biznesu, które administruje Śląskim Klubem Biznesu. - Dospel Plastics od wielu lat cieszy się uznaniem na lokalnym rynku. Notuje też dobre wyniki biznesowe. Z całą pewnością, to jedna z najbardziej znanych firm w województwie śląskim.

Orzeł Śląskiego Biznesu


Przedstawiciele Dospel Plastics nagrodę odebrali na specjalnej Letniej Gali Śląskiego Klubu Biznesu "Fair Play w Biznesie" w Zameczku Myśliwskim Noma Residence w Promnicach.

Oprócz nich Orła otrzymałą też Arnika z Bielska – Białej za usługi budowlane oraz Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Sobuczynie za unieszkodliwianie, odzysk i zbieranie odpadów statycznych.

Orzeł Śląskiego Biznesu, to kolejna nagroda, która w ostatnich dniach trafiła w ręce Dospel Plastics. Firma została również uhonorowana podczas targów Plastpol w Kielcach za stoisko cechujące się precyzją i elegancją wykonania.

Czytaj więcej:
Nagrody 267

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81

Reportaże

Forum