Ostatnie dni rejestracji na giełdę kooperacyjną podczas targów Innoform

Ostatnie dni rejestracji na…
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA oraz Bydgoski Klaster Przemysłowy zapraszają producentów, dystrybutorów oraz specjalistów sektora wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej towarzyszącej Międzynarodowym Targom Kooperacyjnym Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, które odbędą się 25-27 kwietnia 2017 r. na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego.

Giełda Kooperacyjna daje możliwość i szansę do zaprezentowania swojej oferty produktowej, technologicznej bądź badawczej, nie tylko partnerom krajowym, ale przede wszystkim zagranicznym. Spotkania tego typu często owocują nawiązaniem długotrwałej współpracy o charakterze międzynarodowym.

Na czym polega giełda kooperacyjna?
1. Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać.
2. Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!).
3. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru partnerów, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
4. 26 kwietnia 2017 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 25-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej jest bezpłatny. W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy do dnia 18.04.2017 r. zarejestrować firmę za pośrednictwem systemu talkB2B.

Podczas spotkań kooperacyjnych uczestnicy otrzymają zaktualizowaną wersję harmonogramu rozmów. Pracownicy sieci Enterprise Europe Network w czasie trwania Giełdy pozostaną do dyspozycji uczestników, oferując m.in. bezpłatne usługi tłumaczenia konsekutywnego oraz cateringu.

giełda kooperacyjna

Reportaże

Forum

Kamil24

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2020-10-28

Adam80

Własna firma produkcyjna 2020-10-24

Echo_Plast

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-10-02

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22

Todarek12

Prototypowa forma wtryskowa 2020-09-10