Otto Ganter nagrodzony certyfikatem TÜV

Otto Ganter nagrodzony certyfikatem…
Firma Otto Ganter drugi raz z rzędu otrzymała certyfikat TÜV Saarland. Certyfikat ten wydawany jest w uznaniu bardzo wysokiej jakości produktów oraz obsługi firmy Ganter w roku 2008.

Uczestnictwo w systemie certyfikacji jakości obsługi TÜV jest dobrowolne. Certyfikacja przeprowadzana jest na podstawie ankiet wysyłanym przez firmę kontrolną do klientów firmy Ganter. Każdy z nich proszony jest o wypełnienie ankiety zawierającej ocenę takich czynników, jak: jakości produktów, czasu dostawy, profesjonalizmu obsługi oraz jakości obsługi posprzedażnej. Na podstawie odesłanych ankiet firma certyfikująca wylicza średnią ocenę (w skali od 1 do 5 , gdzie 1 jest wynikiem najlepszym zaś 5 najgorszym ).

Wartym wspomnienia jest także fakt, że wynik (1,70) otrzymany przez Otto Ganter stawia firmę w czołówce przedsiębiorstw o najlepszej obsłudze na rynku niemieckim. Jak powiedział Hans-Dieter Flesch sales manager TÜV Saarland „Z tym wynikiem firma Ganter jest jedną z najlepszych firm sektora przemysłowego, którą miałem przyjemność certyfikować.”

Grupa ELESA+GANTER jest światowym liderem w produkcji znormalizowanych elementów maszyn. Marka ta została powołana do życia przez dwie, współpracujące ze sobą od 30 lat firmy ELESA i Otto Ganter.


brak
 

Standardowe elementy maszyn: uchwyty, trzpienie, wibroizolatory, zawiasy, pokrętła, magnesy, dociski, napinacze, zestawy kołowe

Polska