Packaging Innovations 2019 - po prostu ładne targi

Po intensywnych obradach Jury w składzie: Tomasz Krawczak (Opakowanie), Dominika Żebrowska (DS Smith), Joanna Stanowicka-Ozga, Artur Drożdż (Color Press) oraz Tomasz Janowski (Ardagh Group) zdecydowało, że w kategorii "Wrażenie" zwyciężył projekt "Opakowanie na płytę inspirowane miastem" autorstwa Bartosza Świątkowskiego z UTP w Bydgoszczy, w kategorii "Funkcjonalność i Forma" zwyciężył projekt: ''Semic'' autorstwa Natalii Płoskonki z Politechniki Śląskiej, zaś w kategorii ''Szata Graficzna'' zwyciężył projekt: "Remedi" autorstwa Mikołaja Chrostowskiego - przedstawiciela łódzkiej ASP.

Dodatkowo nagrodę specjalną ufundował sponsor "Strefy Studenta" - firma DS Smith. Otrzymała ją Agata Bugalska (ASP w Łodzi) za projekt "Zołzy". O swoich projektach laureaci wypowiadają się w naszej wideorelacji z konkursu.

- Tegoroczny konkurs wzbudził ogromne zainteresowanie, a my otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń. Wiemy od Jury, że nie było łatwo wybrać szczęśliwą 15, która na Targach Packaging Innovations prezentowała swoją ofertę. Targi Packaging Innovations to wydarzenie branżowe, swoje oferty prezentuje tu bardzo wiele firm polskich jak i zagranicznych. Jest to więc doskonała okazja dla młodych projektantów aby właśnie tutaj nawiązać pierwsze kontakty biznesowe, skonsultować swoje pomysły z ekspertami z branży i przede wszystkim wymienić się doświadczeniami - podsumowała konkurs Katarzyna Gościańska, PR Manager Targów w Krakowie.

- To co mi się bardzo podobało w samej Strefie Studenta to fakt, że goście i odwiedzający aktywnie brali udział w tych targach i dopytywali o szczegóły, o inspiracje, wymienialiśmy się wizytówkami, więc to było bardzo cenne i nie na każdych targach się to zdarza - powiedział Mikołaj Chrostowski, jeden z laureatów konkursu.

Trzeba przyznać, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania, a pani Katarzyna Gościańska i pan Mariusz Baczyński dołożyli wszelkich starań aby konkurs przebiegał sprawnie i w znakomitej atmosferze.

- Największą nagrodą dla nas organizatorów jest zadowolenie naszych gości. Obserwujemy i rozmawiamy z nimi o tym, jakich produktów poszukują na targach, jakich wykładów i szkoleń potrzebują. Dzięki tej wiedzy jesteśmy gotowi spełnić najbardziej wymagające oczekiwania - powiedziała Katarzyna Banach-Kowalenko.

- Muszę przyznać, że Targi Packaging Innovations to jedna z moich ulubionych imprez, jest ona po prostu ładna - krótko podsumowała zakończone targi, wiceprezes Ewa Woch.

Opakowanie na płytę inspirowane miastem

Projekt "Opakowanie na płytę inspirowane miastem" autorstwa Bartosza Świątkowskiego

Znamy już termin kolejnej edycji. Zachęcamy, aby termin 1-2 kwietnia 2020 r. już dziś zapisać w kalendarzu. Szczegóły związane z kolejną edycją będzie można znaleźć na stronie www.packaginginnovations.pl

Zapraszamy również do obejrzenia FOTORAPORTU z targów.

JL

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska