Piotr Kwiecień Country Leaderem koncernu SABIC

Piotr Kwiecień Country Leaderem…
SABIC dokonał nominacji tzw. Krajowych Liderów, czyli pracowników, którzy będą mieli za zadanie wzmocnić obecność firmy na rynkach lokalnych i poprawić obsługę klienta w Europie. W Polsce stanowisko Krajowego Lidera objął Piotr Kwiecień i tak stojący dotychczas na czele firmy w naszym kraju.

- Ta nominacja wynika z dążenia do skoordynowania działań sprzedażowych w sektorach poliolefin i konstrukcyjnych tworzyw termoplastycznych. Nowa struktura ma zapewnić jednolite podejście do kwestii zaspokajania potrzeb lokalnego rynku i klientów – tłumaczy szefostwo koncernu. - Nominacja Piotra Kwietnia pomoże wzmocnić obecność SABIC w Polsce. Firma wspierana zespołem pracowników obsługi klienta stanie się jeszcze lepszym partnerem dzięki dogłębnemu zrozumieniu potrzeb lokalnego rynku oraz stałym dostawom szerokiej gamy materiałów.

- Połączenie wszystkich działań biznesowych i sprzedażowych pod jednym dachem, ułatwi nam stałe oferowanie odbiorcom skoordynowanego dostępu do pełnej gamy produktów i usług firmy. Ujednolicone procedury działania skrócą czas wprowadzenia produktów na rynek. Będzie nam również łatwiej nawiązywać kontakt z urzędami i instytucjami związanymi z tworzywami sztucznymi – ocenia Piotr Kwiecień. - Z kolei konsolidacja działań firmy oznacza szereg korzyści dla klientów. Uzyskamy spójny zespół, który będzie mógł zapewnić kompleksowe usługi naszym kontrahentom zainteresowanym różnymi produktami i zastosowaniami, wskazać im interesujące materiały z różnych linii produktowych oraz zapewnić dostęp do informacji o rynku. Dzięki temu odbiorcy, związani tylko z częścią zespołu będą mogli łatwo skorzystać z naszych, innych zasobów, by lepiej zaspokoić swoje potrzeby. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, możemy dostarczać złożone, wszechstronne rozwiązania i usługi.

Piotr Kwiecień, Country Leader SABIC
Szeroka paleta poliolefin - polietylen, polipropylen
 

Aktualizacja

Szeroka paleta poliolefin - polietylen, polipropylen - przenaczonych zarówno do formowania wtryskowego jak również do wytłaczania, tworzywa konstrukcyjne

Polska