Piotr Kwiecień Country Leaderem koncernu SABIC

Piotr Kwiecień Country Leaderem koncernu SABIC
SABIC dokonał nominacji tzw. Krajowych Liderów, czyli pracowników, którzy będą mieli za zadanie wzmocnić obecność firmy na rynkach lokalnych i poprawić obsługę klienta w Europie. W Polsce stanowisko Krajowego Lidera objął Piotr Kwiecień i tak stojący dotychczas na czele firmy w naszym kraju.

- Ta nominacja wynika z dążenia do skoordynowania działań sprzedażowych w sektorach poliolefin i konstrukcyjnych tworzyw termoplastycznych. Nowa struktura ma zapewnić jednolite podejście do kwestii zaspokajania potrzeb lokalnego rynku i klientów – tłumaczy szefostwo koncernu. - Nominacja Piotra Kwietnia pomoże wzmocnić obecność SABIC w Polsce. Firma wspierana zespołem pracowników obsługi klienta stanie się jeszcze lepszym partnerem dzięki dogłębnemu zrozumieniu potrzeb lokalnego rynku oraz stałym dostawom szerokiej gamy materiałów.

- Połączenie wszystkich działań biznesowych i sprzedażowych pod jednym dachem, ułatwi nam stałe oferowanie odbiorcom skoordynowanego dostępu do pełnej gamy produktów i usług firmy. Ujednolicone procedury działania skrócą czas wprowadzenia produktów na rynek. Będzie nam również łatwiej nawiązywać kontakt z urzędami i instytucjami związanymi z tworzywami sztucznymi – ocenia Piotr Kwiecień. - Z kolei konsolidacja działań firmy oznacza szereg korzyści dla klientów. Uzyskamy spójny zespół, który będzie mógł zapewnić kompleksowe usługi naszym kontrahentom zainteresowanym różnymi produktami i zastosowaniami, wskazać im interesujące materiały z różnych linii produktowych oraz zapewnić dostęp do informacji o rynku. Dzięki temu odbiorcy, związani tylko z częścią zespołu będą mogli łatwo skorzystać z naszych, innych zasobów, by lepiej zaspokoić swoje potrzeby. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, możemy dostarczać złożone, wszechstronne rozwiązania i usługi.

Piotr Kwiecień, Country Leader SABIC
Szeroka paleta poliolefin - polietylen, polipropylen - przenaczonych zarówno do formowania wtryskowego
 

Szeroka paleta poliolefin - polietylen, polipropylen - przenaczonych zarówno do formowania wtryskowego jak również do wytłaczania, tworzywa konstrukcyjne

Polska