Plast - Box dostarcza opakowania Malfarbowi

Plast - Box dostarcza opakowania…
Plast-Box realizuje kolejne zamówienia dla marki Malfarb. W grę wchodzą opakowania dla sektora budowlanego w postaci prostokątnych wiader o pojemności 3 l oraz 5 l z etykietą IML.

Linię produkcyjną spółki Plast-Box opuszczają właśnie pierwsze zdobione, prostokątne opakowania serii farb dekoracyjnych Pastel Color, których odbiorcą będzie Malfarb. Opakowania wyróżniają się przede wszystkim oryginalnym wzornictwem etykiet IML (In-Mould-Labeling) zatryskiwanych w opakowaniu w czasie jego produkcji.

- Technologia ta umożliwia naniesienie zdobienia, które jest bardziej odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu etykieta pozostaje czytelna i atrakcyjna wizualnie przez długi czas. IML daje pełną swobodę kreacji grafikom, co jest niezmiernie istotne zwłaszcza przy projektowaniu etykiet do farb kolorowych, gdzie w przekazie liczą się emocje. Dodatkowo jednorodność materiału wykorzystywanego do tworzenia opakowań, tak wiader, jak i etykiet, umożliwia poddanie ich recyklingowi – tłumaczą przedstawiciele Plast-Boxu.

- Rozszerzenie współpracy ze spółką Plast-Box uwarunkowane było rosnącym wolumenem sprzedaży produktów Malfarb, aczkolwiek nie bez znaczenia były też względy ekonomiczne – dodaje Mariusz Szubert, Product Manager z Malfarbu.

Nie są to jedyne zmiany w zakresie opakowań produktów Malfarb dostarczanych przez Plast-Box. W związku ze zmianą szaty graficznej linii produktowej Malfarb Professional pod nowym znakiem firmowym, do produkcji wprowadzono już wiadra 17,5 l ze zaktualizowanymi nadrukami dla różnego rodzaju tynków elewacyjnych i masy podkładowej.

Warto zaznaczyć, że Malfarb jest klientem Plast-Boxu już od 12 lat.