Plast-Box wprowadza innowacyjne rozwiązanie

Plast-Box wprowadza innowacyjne…
Plast-Box, producent opakowań z tworzyw sztucznych, wprowadził do oferty opakowania z innowacyjnym zintegrowanym uchwytem. Nowe uchwyty zapewniają łatwiejsze pobieranie wiader z podajników na liniach rozlewniczych, a także zwiększają ochronę opakowań podczas transportu.

Zaproponowane przez Plast-Box rozwiązanie pozwala na dostarczanie opakowań klientom, które mogą wyróżnić ich produkty na konkurencyjnym i wymagającym rynku. Zintegrowane uchwyty nie opadają na ściankę wiadra przez co nie zakłócają ekspozycji zdobienia.

- Jednym z głównych powodów wprowadzenia nowego rozwiązania było dostosowanie oferty do potrzeb rynku skandynawskiego - mówi Krzysztof Pióro, wiceprezes zarządu Plast-Box S.A.

Smart


- Zamierzamy wciąż zwiększać sprzedaż i w Skandynawii, i na terenie całej Europy Zachodniej, gdzie opakowanie z innowacyjnym zintegrowanym uchwytem dobrze się sprawdzi - dodaje.

Plast-Box jest producentem opakowań rozpoznawalnym niemal na całym kontynencie, zaopatrującym przede wszystkim branżę spożywczą, a także podmioty oferujące wyroby chemiczne dla gospodarstw domowych, firm remontowych i budowlanych. Stale zwiększa udział w rynku europejskim i z powodzeniem konkuruje z wiodącymi firmami w Europie. Sprzedaje opakowania w formule B2B do międzynarodowych koncernów i mniejszych spółek.

Nowe zintegrowane uchwyty spółka proponuje dla wybranych modeli wiader 3l, 5l, 10l i zapowiada poszerzenie tej opcji dla kolejnych opakowań. Plast-Box jako producent opakowań przeznaczonych dla wielu podmiotów rynku realizuje najwyższe standardy jakościowe.

Plast-Box istnieje od 1983 r., a od 2004 r. jest notowany na GPW. Spółka posiada fabryki w Polsce i na Ukrainie, w których wykorzystuje maszyny i technologie najlepszych firm na świecie - również dzięki temu jest zaliczana do czołowych producentów twardych opakowań z tworzyw sztucznych w Europie.

Wiaderko Plast-Box


Żródło: Plast-Box

Czytaj więcej: Wiadra 52 Opakowania 1395