Plast - Box współpracuje z PPG Industries

Plast - Box współpracuje z…
Firma Plast - Box zwiększa zakres swojej współpracy z PPG Industries, czołowym, globalnym dostawcą powłok lakierniczych, farb i chemikaliów.

Spółka z siedzibą w Słupsku będzie nie tylko kontynuować produkcję okrągłych i prostokątnych opakowań o pojemności od 3 do 18 litrów do wszystkich czterech zakładów PPG Industries w Polsce, ale i ma szansę szeroko zaistnieć na rynku europejskim jako dostawca opakowań dla produktów marki PPG Industries. Na rynku międzynarodowym PPG obecny jest bowiem w 35 państwach.

Plast-Box z wszystkimi zakładami, należącymi obecnie do PPG Industries w Polsce, łączy długoletnia współpraca. Z wrocławskim, czyli największym, spółka współpracuje ponad 15 lat. Od stycznia 2012 r., po zakończeniu procesu przejęcia przez PPG Industries zakładów duńskiego producenta farb Dyrup, ilość zakładów koncernu w kraju wzrosła do czterech. Z nowymi członkami grupy, mającymi swe zakłady w Ostrowie Wielkopolskim i w Łodzi Plast – Box także kooperuje od dekady.

Plast-Box PPG Industries


W 2011 r. wszystkie cztery zakłady, tworzące polską część PPG Industries, kupiły łącznie ponad 1,5 miliona opakowań, czyli około 11,7 proc. więcej w stosunku do roku ubiegłego. W 2012 roku słupska spółka kontynuować będzie dostawy zarówno czystych, jak i zdobionych etykietami IML okrągłych i prostokątnych wiader o pojemności od 3 do 18 litrów.

- Zacieśnienie współpracy z firmą o tak ugruntowanej pozycji to dla nas duże wyróżnienie. Opinia rzetelnego wykonawcy, jaką cieszy się firma Plast-Box w oczach centrali koncernu, stanowi podstawę do rozszerzenia w przyszłości współpracy również w innych krajach. Jest to prawdopodobne zwłaszcza w tych rejonach Europy, gdzie Plast-Box jest obecny od lat i zebrał dostatecznie duże doświadczenia w obsłudze klienta, tak aby zaspokoić lokalne potrzeby konsumentów – komentuje Artur Skonieczny, dyrektor sprzedaży eksportowej w firmie Plast- Box.
Reportaże

Forum

Ramones

Własna firma produkcyjna 2021-06-06

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09

Tipen1

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-04-06

Yellow

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-03-23

Cosmoplast

Wtrysk PA6 GF 30 2021-03-20