Plast Line na targach Plastpol

Plast Line na targach Plastpol

PLAST LINE to zgrany zespół, który podejmie się każdego wyzwania realizując nawet najbardziej wymagające projekty. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dzięki czemu na każdym etapie realizacji  możliwe jest dostosowanie się do sprecyzowanych wymagań zamawiającego, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami.

Wraz z naszymi partnerami pomożemy przy magazynowaniu tworzywa, jego precyzyjnemu przygotowaniu w procesie odwilżania poprzez transport na wskazaną maszynę wraz z akuratnym dozowaniem i wymieszaniem dodatków. W szczególnych przypadkach dodatkowo odpylimy tworzywo tuż przed zasypem, aby poprawić jakość produkowanych wyrobów. Ponadto dobierzemy system chłodzenia zakładu produkcyjnego, zapewnimy utrzymywanie temperatury na narzędziach i formach wtryskowych, a gotowe detale przetransportujemy bezpiecznie za pomocą taśm do miejsc docelowych. Ewentualne odpady zmielimy centralnie lub stanowiskowo i możemy podać je jako dodatek na produkcji. Na koniec przygotujemy szyty na miarę system monitoringu naszych systemów podawania i chłodzenia, które mogą być nadzorowane nawet zdalnie z poza firmy.

Wśród naszych partnerów trwają nieustannie prace nad kamieniem milowym w branży produkcyjnej - czyli Industry 4.0, który jest najnowszym interface’m i systemem sterowania oraz komunikacji pomiędzy maszynami, który będzie niezależny od producentów i ich platform! To jest innowacyjny ważny krok i obecnie tendencja ustalania zmian struktur automatyki urządzeń różnych producentów. Program jest tworzony ponieważ rynek produkcji wymaga inteligentnej integracji gospodarki materiałowej w całym procesie przetwarzania co jest bardzo ważne dla nas, naszych partnerów, a zarazem także naszych klientów.

Oprogramowanie sterujące Industry 4.0 zawiera wszystkie istotne dane, takie jak dostępność materiałów, najważniejsze parametry danych materiałów, a także zużycie energii w urządzeniach i całym systemie dzięki czemu możliwa jest pełna optymalizacja systemu jako całości według indywidualnych specyfikacji klienta. Z naszymi partnerami zatem możliwy staje się wszechstronny nadzór nad każdym procesem produkcji gdzie załamania są od razu widoczne, gdyż dane maszyn są wyświetlane w czasie rzeczywistym i mogą zostać niezwłocznie zniwelowane.

plastline-na-plastpol-2017
Stoisko Plast Line na targach Plastpol 2017

Zespół firmy PLAST LINE działając aktywnie na polskim rynku od ponad 15 lat zbudował zaufanie u naszych klientów, a wieloletnie relacje z naszymi Klientami utrzymywane są na profesjonalnym poziomie ponieważ jesteśmy nastawieni na pomoc na każdym etapie współpracy. Każdy otrzyma produkt niezawodny i najwyższej jakości, a ponadto rzetelną obsługę serwisową. Marki, które reprezentujemy w Polsce tj. Motan, Regloplas, Getecha, MTF Technik, Pelletron, Achberg od kilkudziesięciu lat wyznaczają światowe trendy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Każdy z naszych Partnerów odniósł sukces na naszym rynku, co jest dowodem na to, że urządzenia są przyjmowane przez naszych Klientów z dużym zadowoleniem.

plastline-2019-plastpol

Plast Line Group
+48 71 325 36 30
info@plastline.com.pl
www.plastline.com.pl

brak
 

Urządzenia peryferyjne niezbędne do przetwórstwa tworzyw sztucznych: dozowniki, podajniki, suszarki, młyny, manipulatory, termoregulatory, transportery taśmowe

Polska