Plast Line przedstawicielem austriackiej firmy

Plast Line przedstawicielem…
Wrocławska spółka Plast Line została przedstawicielem w Polsce austriackiego przedsiębiorstwa T.I.G.

Plast Line do tej pory był partnerem znanych europejskich dostawców urządzeń peryferyjnych: Motana, Getechy, Regloplasu oraz Kautexu i M-Fordersysteme. Teraz wzbogaciła swoją ofertę o produkty oferowane przez T.I.G. - Technische Informationssysteme. Austriacki podmiot to uznany dostawca w zakresie systemów informatycznych zarządzających produkcją, znajdujących zastosowanie m.in. w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Firma istnieje od 19 lat. Tworzy i dostarcza oprogramowanie integrujące urządzenia produkcyjne z sieciami komputerowymi. Sprzedaje tzw. systemy MES (Manufacturing Execution Systems), które gromadzą dane o przebiegu i procesach produkcji, przetwarzają je i wizualizują. Dzięki temu możliwa jest pełna kontrola i sterowanie w każdej pojedynczej fazie produkcji. Zakłócenia w trakcie produkcji są natychmiast rozpoznawane i mogą być usunięte zanim wyprodukowane zostaną niepełnowartościowe elementy. Maszyny niezależnie od producenta i roku produkcji mogą zostać połączone z komputerem głównym.

W ramach zawartej współpracy Plast Line uzyskał zatem dostęp do najnowocześniejszych systemów MES, jak i modułowych aplikacji softwarowych nadających się do planowania zleceń, kierowania jakością, raportowania lub zbierania danych o maszynach oraz przebiegu produkcji i procesów. Korzystanie z takich modułów umożliwia czuwanie nad produkcją w czasie rzeczywistym i prowadzi do przejrzystego nią sterowania.

Czytaj więcej: Rynek 867

Urządzenia peryferyjne niezbędne do przetwórstwa
 

Urządzenia peryferyjne niezbędne do przetwórstwa tworzyw sztucznych: dozowniki, podajniki, suszarki, młyny, manipulatory, termoregulatory, transportery taśmowe

Polska, 51-180 Wrocław, Kominiarska 42