Plastech.pl - Statystyki 2006

Plastech.pl - Statystyki 2006 Początek roku zawsze skłania do refleksji i chęci posumowania minionego czasu. Tym razem nie będziemy zanudzać Was informacjami o setkach przesłanych gigabajtów, setkach milionów zapytań do serwera itd. – wystarczy powiedzieć, że jedna z największych firm hostingowych w Polsce wypowiedziała nam umowę z powodu zbyt dużego obciążenia serwera.

Od końca zeszłego roku serwis www pracuje już na nowym, szybkim serwerze, w pełni dedykowanym dla naszych stron w jednym z największych Data Center w Europie. Mamy nadzieję, że nasze strony będą się generowały i ładowały jeszcze szybciej niż w zeszłym roku.

Roczne podsumowanie informacji na temat naszej oglądalności przedstawiają wykresy zamieszczone poniżej.


Liczba użytkowników obliczona jako liczba unikalnych adresów IPLiczba odsłon reprezentuje tylko strony zawierające pełny nagłówek wortalu z miejscem na banery.Oglądalność w poszczególnych godzinach została obliczona na podstawie logów dostępowych serwera po odrzuceniu ruchu generowanego przez nasze biuro, automaty indeksujące i wszelkiego rodzaju roboty.Oglądalność w poszczególnych dniach tygodnia została obliczona na podstawie logów dostępowych serwera po odrzuceniu ruchu generowanego przez nasze biuro, automaty indeksujące i wszelkiego rodzaju roboty.


Czytaj więcej: