Plastigo na targach Plastpol 2015

Plastigo na targach Plastpol…
Podczas tegorocznych targów Plastpol w Kielcach częstochowski dystrybutor maszyn zaprezentuje między innymi wtryskarki marki Borche. Przeznaczona do wielkogabarytowych produkcji dwupłytowa maszyna Borche BU, wyposażona w osprzęt peryferyjnym Shini, stworzy jedną z dwóch kompletnych linii produkcyjnych. Model znany jest już z zeszłorocznej ekspozycji, jednak tym urządzenie będzie jeszcze potężniejsze - siła zwarcia 10-metrowej wtryskarki wynosi 10 000 kN.

Na uwagę zasługuje również nowość w ofercie Plastigo - szybkobieżna i precyzyjna wtryskarka Borche BH 260, przeznaczona m.in. dla branży opakowaniowej.

Warto także dodać, iż na stoisku pojawi się łącznie ponad 40 urządzeń peryferyjnych Shini, a wśród nich - najpopularniejsze modele stanowiące reprezentację poszczególnych serii. Ekspozycja będzie zawierała m.in. zaawansowany system podawania do obu maszyn oraz propozycje automatyzacji gniazd produkcyjnych.

- Rozwiązania Shini to częsty wybór przetwórców w Polsce - mówi Jerzy Dądela, dyrektor Plastigo. - U naszych klientów pracuje już blisko 19 tys. urządzeń peryferyjnych i ta liczba systematycznie rośnie. Jest to spowodowane z jednej strony szerokością oferty - 6 najpopularniejszych serii to ponad 1000 modeli - oraz dostępnością urządzeń: w magazynie stale do dyspozycji jest ponad 2400 sztuk osprzętu. Z drugiej strony ważna jest także pewność użytkowania, którą zapewnia profesjonalne doradztwo, serwis funkcjonujący 24/7 w całej Polsce oraz stała dostępność ponad 14 000 części zamiennych. Uzupełnieniem prezentacji targowej w zakresie produktów będą manipulatory marki Star, w tym prezentujący zakres swoich ruchów model Esw-1700II i TZ-1500HM, obsługujący automatyzację systemu pakowania flow-pack na wtryskarce BH oraz ekspozycja dotycząca systemu szybkiego montażu chwytaków.

Jak podkreśla Dądela, Plastigo przeprowadza klienta przez wszystkie etapy procesu przetwórstwa - od pomysłu do efektywnej produkcji, również dzięki rozbudowanej ofercie usługowej. Przetwórca ma do dyspozycji nie tylko szybko i sprawnie działający serwis, lecz także ofertę autorskich rozwiązań czy technologicznych szkoleń branżowych. Ponadto klienci firmy mogą skorzystać z ponad 30 rodzajów najpopularniejszych badań i analiz tworzywa sztucznych wykonywanych w specjalistycznym laboratorium, a także z możliwości wynajmu maszyn czy zakupu z dofinansowaniem.

- Dostarczamy nie tylko produkty i usługi, ale również bogate know-how - mówi Dądela. - Ta szeroka oferta Plastigo w połączeniu z innowacyjnym podejściem i dużym doświadczeniem oznacza, że bez względu na wyzwanie jakie stawia przed nami produkcja, możemy osiągnąć zamierzone rezultaty. Przekonało się o tym już ponad 3000 klientów.

Plastigo


Czytaj więcej: Wtryskarki 513 Targi 981

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81

Heniek! Heniek!
*.95.27.106

Wysłany: 2015-05-06 13:00:06

A jaki będzie nr stoiska ?